Re: Ahoj Luxi

Cico Ciciak | 08.06.2017

Klasika, veľa odborných slov, ale inak prázdne vety bez zmysluplného obsahu, ktoré by človeka posunuli viac kupredu v pozitívnom význame.


> Luxi, projevujete značnou kognitivní zmatenost (bez urážky). Pojmy ad 1) až ad 7) jsou přeci dávno vysvětleny, resp. popsány, tato vysvětlení jsou dohledatelná opravdu snad všude (řečeno obrazně), čili mám, podle Vás, nosit dříví do lesa a vysvětlovat zde, co je už dávno a mnohokrát vysvětleno?

On sa pýtal na tvoje chápanie a nie rôzne pochybné ezoterické zdroje na nete, takže neodvádzaj pozornosť inam.
A tým kognitívnym zmätením ohľadne chápanie objektívnej realitu tu podľa mňa čiastočne trpíš jedine ty.


 > Vaše obsese z Véd není relevantní, když objektivně absentuje byť jen elementární důvod pro to spojovat pojmy ad 1) až ad 7) s Védami.

Netáraj, ide to v pohode spojovať s Védami a rôznymi východnými sektami a polo-bláznami.


> Vaše otázka dotazující posunutí védických civilizací je opět irelevantní...

Naopak, tá otázka je plne na mieste (pretože prax je hlavným kritériom objektívnej pravdivosti), že kvalitatívne kam védické a východné civilizácie posunuli ľudstvo, tak tu účelovo nezahováraj.


> Vaše spojování biblického egregoru s biopolem, ve smyslu významovém, je naprostým nesmyslem, zřejmě jste ještě nezjistil, co je biopole a co je egregor. Spojitost mezi biopolem a egregorem, nikoliv jen biblickým, existuje, nikoliv však ve smyslu významovém, nýbrž ve smyslu přesýpacích hodin. Egregor není biopole Hoxi. Egregor je energo-informační matrice, existující samostatně, biopole je elektromagnetický pulsar, svázaný s živým, hmotným organismem (člověkem, rostlinou, planetou)

V KSB a DVTR sa pojem matrica a egrego (= bio-pole, bio-informačné energetické pole, kolektívna "duša" davu, a ďalšie synonymá) chápe takto:

"Matrica = agregátny materiálny modul - pravdepodobne torzné pole (egregor alebo jeho fragment), ktorý má určité informačno-algoritmické naplnenie (náplň/obsah?) a nachádza sa v tzv. noosfére Zeme."

"Egregor - energoinformační struktura polí ("duch skupiny"), zrozená psychickou činností množství jedinců na základě společných typů psychiky, zájmů a dalších možných společných osobnostních parametrů v procesu jejich životních aktivit."

Takže nerob zámerne z komára slona (s irelevantných /ako sám píšeš/ prkotín mega-problém; resp. nerob problém tam, kde vôbec žiadny nie je) za účelom zámerného odvádzania od merita vecí.
Ty len vychádzaš z iných ezoterických zdrojov (ktoré ja osobne pokladám za viac vzdialené od objektívnej pravdy, než znalosti a informácie prezentované KSB a DVTR) (prípadne zámerne imituješ-provokuješ), čo ale ešte neznamená, že sa tu môžeš takto namachrovane a bez akýchkoľvek pádnych argumentov pasovať do role rozhodcu objektívnej pravdy a útočiť na niekoho v osobnej rovine a potom ešte ako keby sa vôbec nič nestalo, farizejsky niekomu na záver popriať pekný deň ako taký slizký had.


> Hoxi, vnímám velmi dobře, že se snažíte porozumět světu, který kolem sebe vnímáte, však uvědomte si prosím, že není pro Vás dobré (pro nikoho z nás všech) přijímat výklad světa viditelného a světa za oponou apriori k informacím VP SSSR a současně při tom zcela vynechávat komparativní analýzu ad hoc, protože se potom můžete, nechtíc, posunout k apoteóze VP SSSR.

A ty si do riti kto?!
Čo to tu podsúvaš za nezmysly a na akom objektívnom základe?!


> Hoxi, nic ve zlém, pokud Vás můj komentář k Vám urazil, tak se Vám předem omlouvám, však neuškodí Vám si komentář přečíst, ostatně proto jsem Vám napsal, abyste si to přečetl...přeji hezké dny

Takto môže jednať jedine slizký had a nie úprimný Človek riadiaci sa vlastným svedomím!


> PS: informace, které jsem zde v různých komentářích sdělil, je možné přijmout jako faktické či zavrhnout jako mylné. Mně osobně je zcela lhostejné, zdali informace mnou prezentované někdo přijme či je zavrhne, považuji však za svou povinnost informace sdělit, s tím přesvědčením, že každý, kdo si je přečte, je plně způsobilý k tomu, aby si sám, dle úrovně svého poznání, Informace vyhodnotil tak či onak, protože platí, že........ každému co jeho jest.

Poradím ti, začni to aplikovať u seba ty špinavý agent imitátor-provokatér.

Přidat nový příspěvek