Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pan Putin delal dobre, kdyz

Mariet | 08.06.2017

Takze ty taky veris, ze jsem muzskej? Olala... takze posledni otazku:

A z jakeho duvodu odmitas dukazy, ktere snadno vyvrati tve hloupe domnenky, jez tady zverejnujes? Za hlupaka jsi v tomto pripade ty. Jak jsem jiz napsala, lidi, co maji rozum, si ty o dukazy napsali.

Nekde jsem tady psala, ze lidi maji tendenci povazovat za pravdu to, cemu chteji verit, bez ohledu na fakta. Takze jsi primo ukazkovy dukaz meho tvrzeni. Opet se ptam, kdo mne kam posila kdyz nikam nepatrim? Jen na tu stejnou lod, na ktere jsi i ty a kazdy nafoukanek, a tou je nase zemekoule :-).

Jestlize mas potrebu se prirazovat, tak to automaticky vidis i u druhych, dalsi mnou zminovane pravidlo: podle sebe, soudim druhe, a tomu se lze snadno odnaucit tim, ze budeme neutralni, vime? Snadne. A dale, staram se snad ja, kam vsude chodis po webech? Neni to moje vec, takze nikoliv. Ty to zvladnes i za mne, tve starosti opravdu ti nezavidim :-)))

A jeste k panu Putinovi: Jestli na nem bylo neco jedinecneho, co ostatni presidenti nemeli, tak to byla jeho serioznost. Poradny kontrast k tomu komediantovi Trumpovi. Kdyz prejde na komedianta, bude jeho image fuc. Je to skoda. Toto mi na ruskych webech plusuji, takze nejsem sama, kdo to tak vidi. Muzes byt kriticky k tomu, koho mas rad.

Přidat nový příspěvek