Stalin

Nikdo | 05.06.2017

Stalin je pomluvený, nezávislý zdroj například zde http://pospolne.cz/homepage/page/5?c=1, lze najít mnoho autorů i amerických, kteří si dokázali zjistit pravdu o Stalinovi.

Logický důkaz je ten, že dokázal z nejzaostalejší země vytvořit tu nejvyspělejší - první ve vesmíru. To nelze bez rozvinutí tvůrčího potenciálu obyvatelstva, které je možné využít pouze pokud v obyvatelstvu vznikne obecné nadšení pro dobrou věc. Po ovoci poznáte je, podle výsledku. Tvůrčí potenciál nelze rozvinout silou a donucováním, ale vytvořením spravedlivých podmínek pro všechny.

Stalinovi se nepodařilo nebo nestihl vyřešit problém plného přenosu své koncepce na novou generaci, tento problém je z hlediska přenosu informací ve společnosti nesložitější a nejvíce problematický. Tam taky hlavně působí GP, vždy novou generaci nakazí pro něj vhodnými viry/ideologiemi - například dnes "sluníčkáři". Velká část obyvatelstva u nás prožila oba tábory (socialistický a nyní kapitalistický) a může srovnávat a vidět jak nás elity pasou, jak ti stejní zločinci jenom převlékli kabát (změnili ideologii) a vše jim prochází (samozřejmě dočasně na každého dojde).

Přidat nový příspěvek