Re: Re: Re: ako to je?

Hox | 05.06.2017

Nevím nic o tom že bych někde tvrdil něco o sobě a svědomí (pokud tvrdíš něco jiného, zkus citovat), zato vím, že ty o sobě prohlašuješ "svědomím už se neřídím", což je potvrzováno praxí, jak můžou všichni pozorovat, například tvoje neustále výzvy k vraždění.

Co se týká toho, že různí zastydlí židobijci a židobijky nemůžou překousnout zdejší informace, protože by se museli vzdát svého přesvědčení, že za všechno můžou židé a že se s nimi stačí nějak vypořádat a problém bude vyřešen, tak to mě nepřekvapuje. Mimojiné to znamená, že by museli zapracovat na svojí mravnosti, což je pro většinu z nich problém, a míra chápání souvisí s reálnou mravností napřímo, je jí podmíněna. Samozřejmě taky vůlí.

Nadávat na židy je jednoduché a nestojí to žádné úsilí, zapracovat na sobě, aby se byl člověk schopný podílet na řešení problémů, namísto jejich vytváření, to už znamená nějaké úsilí a práci na sobě, na což poukazoval i Ježíš: "nepříjde království nebeské, dokud se všichni dospělí nestanou znova dětmi" tj. budou se sebevzdělávat a zdokonalovat celý život, ne jen "do 20-ti" a pak dále v režimu biorobot nebo zvířecího režimu psychiky, v hledání požitků, o démonickém typu psychiky nemluvě.

Co se týká rozdělování a rozeštvávání, jak vidím to je zjevně tvoje parketa.

ps. co provádím s M.C. nevím, jeho otázku jsem nikde neviděl, asi budeš muset počkat, až ti ji skutečně položí, nebo lépe hledat.

Přidat nový příspěvek