drobná myšlenka k prostředkům řízení GP

Nikdo | 05.06.2017

Světoslav dal otázku, zjednodušeně formuluji takto: "proč GP se státní elitou USA nezatočí rázněji."

Doslova cituji Světoslavovu část otázky:
"Vždyť GP může kohokoliv ze státní elity odříznout od financí, které má plně pod kontrolou. Navíc mám podezření, že ovládají i účinnější metody psycho-energetického působení, o kterých nemáme ani tušení."

Pjakin podrobně vysvětlil, že se to už děje a jak se ta hra hraje, že zničení USA státních elit není jediným cílem a tak se likvidace dělá tak, aby to co nejvíce podporovalo další plány (zjednodušeně zkratkovitě řečeno).

Dále již Pjakin nereflektoval (...no spíše předchozím vysvětlením odpověď na další část otázky vyplynula...) na podezření přímého psycho-energetického působení. Za prvé si myslím, že je to nešikovné, proč to dělat složité, když to jde jednoduše. Za druhé a to je moje subjektivní analýza, že to nemá dovoleno, protože je podřízen HNR. Nemůže působit proti svobodné vůli (ale to neznamená, že morálně padlí jedinci to nepoužijí v bojích mezi sebou). Žárlí na nás, na člověka, na lidstvo (moje domněnka, převzatá ze svatých knih), a proto nás pokouší a odvádí z cesty a brzdí rozvinutí našeho potenciálu. Tím ve skutečnosti náš růst urychluje (efekt opičí pracky). Máme takového GP jakého si v současnosti zasloužíme, ale není to navždy . A zde na stránkách uváděná koncepce může být nástrojem, se kterým vytvoříme podmínky pro takového GP, který bude náš růst vědomě podporovat.

Poznámečka ke GP:
Zatím nevím, který popis GP je lepší, jestli ho považovat za mechanismus/algoritmus nebo bytost se svobodnou vůlí, která vědomě řídí. Například člověka, kterého pohání vztek a pomsta považuji z větší části za nevědomého (i když svou pomstu řídí dobře, tak se stal mechanismem/vykonavatelem - s tím, že hranice mezi pomstou a spravedlností nemusí být při malém rozlišení dobře viditelná - v beletrii Hrabě Monte Christo).

Přidat nový příspěvek