Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nomen omen

Tony Clifton | 02.06.2017

Ad "Svoboda projevu" v tvojem chápání zjevně znamená právo napadat každého, kdo se ti nepřizpůsobí.

Co tě vede k pocitu, že bych očekával od masového vraha Stalina, že se mi má přizpůsobit? Četl jsi to vyjádření nejvyššího představitele Sovětského svazu a předsedy prezídia Nejvyššího sovětu „Zlikvidovat celý národ? To by byl stalinismus.“


Ad „Z tvých příspěvků plyne, že zdejší materiál neznáš, nezajímá tě“ a „tvoje aktivita spočívá v pastování kompilátů často i několik let starých cizích příspěvků“

Tu druhou část jsi zřejmě opsal od J. od „vedle“. Ten k tomu však ještě doplnil, že Clifton to zde velmi podrobně sleduje. Tak Jak?


Ad „Ve svojí reakci na Slovenskofila jsi zdejší materiály napadl, dokaž svoje obvinění.“
Pokud by se můj úvodní příspěvek týkal jen zrady západních spojenců v Mnichově, tak se tě ptám, zda bys mě vůbec řešil? Měl by Slovenskofil potřebu něco „skúsim to vyvážiť“, asi ne, viď? Už jsem tě žádal, abys sem znovu vložil moje poslední smazané příspěvky. Pokud zde pořádáš tribunál a vyzýváš mě k obhajobě, tak tyto příspěvky považuji za důkaz. Potom bych chtěl od tebe vysvětlení, proč jsi je smazal. Vyčítáš mi, že tu pastuji cizí příspěvky, v drtivé většině někoho napadám, chci stále něco řešit s adminem. Co z toho, co mi vyčítáš, se týkalo těchto posledních smazaných příspěvků o analýze 17 listopadu, vyjádření George Sorose a volnochvilkové upoutávce na film? V této souvislosti se ještě musím omluvit, že nemám dost odvahy k poděkování paní Irence za překlad

Přidat nový příspěvek