Re: Re: poradte

Vlasta77 | 09.04.2019

Ahoj :-),chtěl bych se taky rozdělit o zkušenosti s Boraxem a Boronem. Napíši vám celý příběh. Před dvěma roky mi byla zjištěna artróza třetího stupně v pravé kyčli. Možná si právě říkáte, že to s daným tématem nesouvisí, ale opak je pravdou. Lékař mi sdělil, že nemoc je neléčitelná a řešením je pouze operace, ale poněvadž mi bylo pouhých 40 let, na operaci musím ještě nějakých 20let počkat, protože by pojišťovna neviděla co se mnou (teď a nebo potom). Tak mi zakázal všechny sporty, kromě kola a plavání, což mě hodně psychicky sundalo, protože od mala hraju nohejbal a bylo to jako byste malému dítěti vzali lízátko. Nasadil mě dvoje prášky (na regeneraci a proti zánětu). Do dvou týdnů mě začala slízat kůže z prstů na nohou (něco jako plíseň, ale rychleji). Vygugloval jsem si nežádoucí účinky těch léků a mezi jinými byla i nekróza. No, chodit už jsem nemohl skoro vůbec. Léky jsem hodil do koše a ostropestřcem mariánským jsem měsíc detoxikoval játra a za další měsíc jsem měl chodidla ok. Pak jsem nasadil Alavis triple, ale po půl roce nic extra výsledky. Nohejbal jsem se snažil hrát pořád, ale bylo to čím dál horší. K balonu jsem spíš kulhal a cit na balon s těmi bolestmi taky bída. Pak jsem na internetu narazil na článek, ve kterém Rex Newnham zkoumal metabolismus rostlinných buněk. Zjistil, že při nedostatku bóru, rostlinná buňka špatně metabolizuje (vápník a jiné prvky se ukládají tam kde nemají a neukládají tam kde mají). Pak zjistil, že se to úplně stejně projevuje i u živočišné buňky. Také zjistil, že lidé všeobecně trpí nedostatkem boru. Bor by měl být obsažen v zelenině a ovoci, hlavně v ořechu. Jenže nedostatek boru je už v půdě, takže ho nenajdete ani v ořechu. Před rokem jsem začal kůru s Boraxem (čtvrt kávové lžičky na litr vody a během dne popíjel). Po třech měsících jsem přešel na Boron 3mg od Solgaru. Tři týdny jsem jedl tři denně a pak už jeden denně (vikend jsem vynechával). A teď k tomu podstatnému. Je úplně jedno o jakou živočišnou buňku v těle se jedná. Do týdne jsem ucítil knedlu v krku a objevil bouli jak vejce v pravém třísle. Trochu jsem se lekl, ale vzpomněl jsem si, že jsem se v mládí léčil se štítnou žlázou. Do týdne boule v třísle zmizela a štítnice byla v klidu do třech týdnů. Tělo totiž, pokud má nějaký problém a neumí si ním poradit, tak ten problém zapouzdří, aby s ním imunita pořád nebojovala. V momentě kdy začnete doplňovat bor, buňky začnou fungovat, jak mají a tyto uzavřené problémy se začnou otvírat. Proto v prvních týdnech této kůry spousta lidí hlásí, že jim zarudla kůže, více se potí, najednou bolí víc to co bolelo málo, objevují se boule na různých místech těla atd. Obecně řečeno, pokud jsou příznaky detoxikace a hojení snesitelné, je potřeba se nezaleknout a v kůře pokračovat. Příznaky postupně zmizí. Znám případy, že dotyčný trpěl pálením žáhy a s nasazením boru trpěl ještě víc. Pak je potřeba snížit dávku na snesitelnou mez nebo nejdřív uzdravit zažívací ústrojí. Vždy říkám, že aspoň malé množství boru je vždy lepší než vůbec nic. Jinak po půl roce kůry jsem se konečně rozběhl a utíkal jsem půl kilometru aniž by mě cokoli zabolelo. Teď už hraju nohejbal i ve dvojkách, kde musím běhat, vybírat balon i smečovat (řekl bych, že jsem tak na 80%). Minulí týden jsem byl na kontrole u mého ortopeda a ten na mě koukal jak na zjevení. Vyptával se, jak to léčím a sám uznal, že je to mnohem lepší. Asi za svou třicetiletou praxi ještě nepotkal nikoho, kdo by došel na kontrolu s artrozou třetího stupně a byl na tom líp. Samozřejmě s touto kůrou i cvičím a protahuju úpony kyčle. Mimo jiné jsem před rokem přestal pít mléko a jest sýry. Tvaroh a máslo jím. Jestli někoho zajímá proč, vyhledejte si na Youtube „dr. walter veith pravda o mleku“. Prostě pracuju na tom, abych byl do dvou let na tom líp jak před pěti roky a postupně se mi to daří :-)

Přidat nový příspěvek