Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Detox

BORAX | 04.04.2019

Zdravím ;-) Ano , je mi dvakrát tolik let než tobě :-) Tykání je super ;-) Je fajn , pokud lidé mají k sobě úctu a slušné chování, tak i já je více preferuju ;-)
Víš , nikdo neví jak ti je , pokud to nezažijí na vlastní kůži ;-) Já jsem úplně v šoku , když někteří lidé bez problémů jedí chemické léky a věří jim , a mimerálů se bojí . Přitom jsme tak podminerálovaní - spostu nám jich chybí , nejenom bor ! Je to všechno úplně jinak , než se to tváří ;-( Je to byznys s lidským zdravím jako hrom !!! Potom nemá být tolik nemocí ze všech toxínů , co do nás rvou :-( Já osobně už nesním z chemie něco , co si důkladně neprověřím - pěkně jsem farm. firmám i doktorce naletěla ! A všichni se tváří , jako by se nic nestalo !!!? Dokonce mé mamce kdysi nasadili “ léky “ a po 5 mozkových příhodách jí řekli , že to má z nich !!! Prý kdo vám je nadadil , ty jsou ještě ve výzkumu !!! Chápe to někdo ?!! Jsme lidi na pokusy !!!!!
Beru si zpět svůj život do vlastních ruk a zůstane to tak napořád ! Moje rodina mi věří a dokonce jsem tím borem a minerálama poléčila artrózu taťkovi a bratrovi a kamarádkám :-) Tak suoer ;-) a navíc mě tahle situace ještě víc posíílila na duchu a otevřela oči ! :-) Má kamarádka se z léčby chinolony dostávala 8 roků , doktoři si s ní nevěděli rady a doporučili jí postavit si bezbarierový dům , řekli jí , že skončí na vozíku . Naštěstí si věřla a tak se tělo dalo samo do pořádku a detoxikovala se a je po deseti letech úplně zdravá - je jí 31 let . Takže nakonec všechno dobré a ty se taky uzdravíš , ale dej tomu čas :-) Vždyť prodělalo smrtící otravu , ale to jsme nevěděli a slepě důvěřovali svému doktorovi - teď už nebudu alespoň za blbou ;-)))))) Už jsem řekla od té doby asi třem doktorům “ Ano děkuji , ale napište prosím do papírů pane doktore , že nesouhlasím s postupem vaší léčby “ ( chtěli mi dát kortikoidy !!! ) Odešla a léčím se tímhle ;-) A výsledky se pomalu dostavují , snad to díky minerálům brzy překonáme a tělo si chytře s tím poradí ;-)

Přidat nový příspěvek