Re: Je to jed!

Lukáš | 10.11.2018

Bohužel , je to tak- na to pomůže jen léčebná kůra která zabírá našťestí už za týden , ale trvá 3 měsíce . Zachránilo mi to zdraví po chinolových ATB !!! Po dvou měsících šílených následků jse se začal léčit a to bez doktorů a udělal jsem nejlépe pro ťelo co jsem mohl !!! Už po týdnu jsem na tom byl o polovinu lépe a po 3 měsících úplně ok !!! A to jsem měl všechno , co zde lidé popisují . Denně jsem bral na lačno 2 tablety serrapeptasy , za půl hodiny jsem snídal a k jídlu jsem si vzal 2 kapsle boronu ( 1 kapsle obsahovala 3 mg boru ) , 2 cigapany.ru , hořčík 300, vitamín D , B komplex , viamín C 1000 . Po obědě zase s jídlem 1 cigapan.ru , 2 kapsle boronu . Vše od solgaru , protože to musí být vše přírodní . Odpoledne pol. lžíci křemeliny ve 2 deci vody . Tohle dělat 3 týdny a čtvrtý nebrát nic , Opakovat další dva měsíce . Mám pevnější kosti než jsem míval za mlada ;-) a žádný zánět v těle !!! Vše zase OK Teď beru už jen 1 boron , 1 cigapan a minerály dle potřeby . Přeji pevné zdraví , jako mám teď já , a za to děkuji jen minerálům , které udělaly v těle tolik práce ;-)

Přidat nový příspěvek