Komu je urcema DVTR?

Tomi | 28.05.2017

Tak som to cital a ako bezny clovek som potreboval slovnik, aby som sa s toho vysomaril a nakoniec (po par precitanych stranach) som pochopil, ze to, co tam je pisane (jazykom zlocincov - manipulatorov...) vlastne uz viem a chapem a to ma vyssej urovni aku dosahuje dvtr, ksb, atd. ... Tieto znalosti som nacerpal s inych zdrojov, ktore su beznemu cloveku ovela blizsie (pochopitelnejsie). Zatial co dvtr vo mne vyvolala iba zmetok. A to najme s toho ze som sa "musel" ucit nove ,,pojmy,, - vlastne som sa neucil nove pojmi, ale iba dalsie slova pre pojmy ktore su mi zname. A tak, po pochopeni toho tiez toho ze dvtr ma vlastne zviedla s cesty som si polozil otazku: komu je vlastne urcena dvtr, ksb, atd... . Jej zastancovia hovoria ze je pre beznych ludi, ze kazdy musi poznat svoj manever, ale sposob akym je dvtr pisana je urceny skor pre ludi s vyssim vzdelanim (studovanym zlocincom alias uradnicky a manazersky kadrovi zbor). Takze sa pytam ake su vase skutocne ciele kedze podporujete prave tych ludi proti ktorym "bojujete", alebo to vychadza s vasho bepochopenie seba sama (cize dvtr.) alebo je to zamersne na nieco ine? Hmmm

Přidat nový příspěvek