celkovy vykon

zxc | 21.05.2017

Zajimalo by me jaky byl celkovy vykon te jedne pyramidove "elektrarny"... Neni mi ani jasne v jake podobe pyramida energii vlastne prijmala, ze Zemskeho magnetickeho pole? Ale to by slo jen v pripade ze by se toto pole (nejlepe co nejrychleji) menilo. Nebo z nejakeho elektrostatickeho pole? At uz to bylo jakkoliv, i kdyby vzala veskery prikon celeho zemskeho kondenzatoru (protor mezi vodivym povrchem a vodivou ionosferou, nabijeny bourkami) nemohl by byt vykon vyssi nez cca 1GW (to je celkovy mozny prikon, nezavisle na poctu takovychto zarizeni ktere postavite, at uz v podobe pyramid ci teslovych vezi). Rychleji se proste zemsky kondenzator nenabiji. Z rozmeru pyramidy si spsi myslim ze vykon bude MNOHEM mensi a taky mi neni jasne kde se bere ta frekvence 20Hz. Kazdopadne ale prenost v podobe infrazvukoveo vlneni mozny asi bude, i premena na elektrinu, napr. piezoelektrickym jevem.
Ac tedy vykon nemusel byt nic moc, pro potreby knezstva v ramci davoelitarni spolecnosti to stacit mohlo. Ale mohla tu byt i moznost, ze hlavni ucel byl prave ten infrazvuk 20Hz. Ten mi totiz opravdu nepripada nijak lecivy, spis "zombifikacne-terorizacni" (http://link.springer.com/article/10.1007/s13762-014-0581-4), coz se prave one vladnouci vrstve (zalezle v kamennych krytech "chramech" kde pred tim mohli byt sami chraneni) mohlo velmi hodit...

Přidat nový příspěvek