Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zastavani se Zemana je nesmysl

Mariet | 21.05.2017

Ale, ale, tatko. S ideologiemi na mne nechodte. Zvlaste ne s temi, za ktere se schovava invaze a nazyva se sebeobranou naroda. To mi primo naskakuje husi kuze, protoze to neskoncilo jen nemeckym fasismem, ale pokracuje od 2.svetove valky jako prioritni politika Izraele. Bombarduje preventivne Palestince, a pry se jen brani, no a preventivni valka je taky jejich vymysl. To bychom se nepohnuli nikam, kdyz se nebudeme drzet faktu a pravych vyznamu slov.

A kdyz jsme u te empatie, tak ta se tyka skutecne napadenych, viz ti Palestinci. Kdyby okolni svet mel empatii, tak by s tim delal neco uz kdyz ta genocida zacala a zastavil ji. Nechalo se proudit a zidi dosli tak daleko, ze co zacali v Palestine, dnes pokracuji v Evrope, to je jejich dilo, nikoho jineho.

Sebeobrana znamena se branit v prvnim momente, kdy jsem napaden, je mi zpusobena ujma. Sebeobrana mela nastoupit uz kdyz vubec nekomu z vlady vypadla z huby myslenka o prijimaji uprchliku, okamzite mela nastoupit sebeobrana a empatie k tem, co ne vlastni vinou ( viz napr. neopravnene exekuce) jsou bezdomovci a potrebuji pomoct. A rvat meli vsichni, nejenom nas par, ktere vsude umlcovali. Pozadavky vlade s ultimaty, a pokud nesplni, sundat, i treba nasilim, sebeobrana je sebeobrana a ta se neridi zadnymi zakony, nebot v okamziku ohrozeni zivota nic neplati, ani psane ani nepsane, naprosto nic. A ne aby mi nejakej sasek na hrade rikal, ze se mame ozbrojit. Ja se nechci prat s presilou, ja se chci prat s temi, co to dovolili, aby k nam prisli a beztrestne si s nami mohli nakladat, jak je napadne. Neresim dusledky, ale priciny, a ta je v nasi vlade, nezajima mne, co Zeman keca, ale co dela, a neudelal a neudela nic pro nasi zachranu. Dokonce dovolil, aby z Nemecka k nam chodila jejich policie a klidne u nas i zatykala, kde to jsme?
V absurdistanu jmenem Czechia...

Takze o pokroucenych vyznamech slova sebeobrana jsem nemluvila, proto mne ani nemuzete nahnevat...a do pr.dele se posilat uz nema vyznam, neb tam jsme vsichni :-0)

Přidat nový příspěvek