Re: Re: Re: Re: Re: BELL

Udo | 18.05.2017

To Irsko som nepisal ja.
Ak neodpovie, hodte to do googlu.
Ja som to neriesil.

Ad: uroky
Si robite srandu, alebo takto postavenu os myslite ako provokaciu pre uplne blbych? :)
Port, esp do toho neplette. Od stredoveku sa toho hodne zmenilo, ak chapete. Dnes ich rolu hraju iny.

Ide hlavne tradicne o GB a DE. prip NED, Skandinavia a Dansko a ano, zcasti Fr. No s Francuzmi maju od 14.stor nevyrovnany ucet, za odmietnutie ponuky, co sa neodmieta..

K veci..
Pozrite si hlavne sadzby na bezne podnikatelske uvery, prip. Hypo a ich fixacie. Tam je to uplne jasne.
Linia DE-CZ-SK-UKR.
Kristallklar. Mitdenken bitte!

Kazda desatina percenta robi celotrhovo okamzite mnohomiliardiove kapitalizacne rozdiely. Nemozete im prosto s olovenou gulou na nohe konkurovat. Navyse je tam odvadzane 80 percent nasej lukrativnej dph. Miesto spotreby je definovane lacnejsimi peniazmi, ak chapete. Za ich drzanie huby a kroku s bankstermi my financujeme ich Sozialstaat. Za kazde euro z eurofondov im platime pri suvahovom ucte min.3-4 eura. Ze nas dotuju je cista propaganda a dobre znamy uplne tupy uctovny podvod. Nezapocitanie casti prijmov. Rocne len z ostbloku vyse 200 miliard euro. Fr ma pomerovo este viac z byvalych kolonii. O GB ani nehovoriac. Vsetko najvacsia organizovana trestna cinnost globalne. Finacisticky terorizmus.

Slovenska ekonomika je pri rovnakych urokovych sadzbach(hlavna polozka nakladov) cca 7-8 nasobne efektivnejsia, ako nemecka. Normohodina x absolutny platovy rozdiel

Nemozem Vam tu davat uplne kazdy udaj, aby ste tu nemali vsetko uplne na tanieri. Ludia si to nevazia. Vsetko je dostupne na nete. Ked som si aj ja dal tu namahu, mozte myslim aj vy. Inak si to ludia i tak za chvilu nepamataju a za chvilu sa znova pytaju, ked sami namahu na ucenie nevydali. Navod som vam dal. Bonne chance a nic v zlom. Pripadne im to tu potom dajte na tacke. Aby sa prosto aj publikum viac zapajalo. Vyslo na podium a najlepsie za kulisy

Přidat nový příspěvek