Re: Re: K clanku

Mariet | 17.05.2017

Soutezivost ( souperivost ) je cloveku dana od prirody a sice odviji se od pudu sebezachovy, protoze kazdy musi jist, tak je k te souperivosti donucen, Vy to nevidite?. Nekdo se narodi do casti zemekoule, kde je vsechno a nekdo tam, kde neni ani voda. A tak to zacina. Clovek jde za zdroji k zivotu a proto ten priklad s domorodym kmenem nema vseobecne uplatneni. Clovek ma potencial tvorive energie, ale zase ne kazdy a stejne, Vy to nevidite?. Predstavte si, ze lidi se dohaduji ohledne Trumpety a dalsich parazitu, a pritom je to umele vyvolane za ucelem odvadeni pozornosti od velmi dulezitych veci, jako napr. toho, ze vladnouci paraziti vyvolali valku v Africe s nasledkem hladomoru a cholery, a toto se vali do Evropy! Toto jsou veci, ktere je nutne resit a okamzite, protoze resit ideologie ci teorie je o nicem, kdyz Vam jde o zivot. V zamernem privalu aficanu do Evropy jedou i nase vlady, a protoze jsme jim v tom vcas nezabranili ( jejich likvidaci) tak ted za to zaplatime likvidaci vlastni. A pokud si nechceme lhat sami sobe, tak si to zaslouzime, souhlasite?

Pane Nikdo, ja jsem Darwinovu teorii necetla a proto ji ani nemohu verit, ja uz jsem tady vicekrat psala, ze viru jsem ze sveho zivota vysktla uplne ve vsech smerech. Je to prekazka, blokace cloveka v rozhodovani se. Rozhoduji se zasadne podle vyhodnoceni faktu a vira tam neni ani kapkou. Neberu. Co se tyka toho, ze nekdo musi zemrit, aby jiny mohl zit, tak na tom je postaven zivot zvirat a z velke casti i lidi, to prece vidite na vlastni oci. Ikdyz ne kazda matka pri porodu umira, ale kazda odevzdava svym potomkum kus sveho zdravi, dite si od ni odcerpava ziviny ( viz napr. ztrata zubu). Darwin - nedarwin, proste toto je viditelny fakt. Ja se nikam neprirazuji, nikoho nevyznavam a zadnou modlu nemam v nikom a nikde. Zajimaji mne jenom smysluplne a prakticke veci. Nikdo mne nedostal ani do pionyru, ani do SSM, ani do KSC a ani k volbam. A jak se tehdy snazili ( vyhovovala by jim moje huba k oblbovani lidi podle stranickych poucek.....ale to neprichazelo v uvahu, abych se zbavovala sve vnitrni svobody).

Zeptam se: Vas nikdy nenapadlo,ze je zivot snadnejsi, kdyz si nevytvarite zadne domnenky a pracujete pouze s fakty? Vsiml jste si pri sledovani pana Pjakina, ze on presne toto dela? A jeste jednu pripominku, kterou si neodpustim. Vite, proc i bez studii mi vychazi jeho zavery stejne? Protoze stejne jako on se poucuji historii a divam se na veci ocima nepritele ( neni vzdy doslova, vystizneji z opacne ci jinych stran). Kdyz si dojdete k podstatam veci ( kdo za cim jde, tak si i odvodite, koho k tomu pouzije, tudiz kdyz vsichni blahorecili Trumpa a ja psala, ze je to loutka, ktera naslibuje a nic z toho nesplni a dokonce mne kvuli tomu sefik aeronetu vystrnadil, tak jsem byla nenavistna, neprejici a kdovi co vsechno jeste, ale ja se ridila jenom podstatou veci, a tou je, ze z parazita nikdy cestny clovek nebude a on se ma komu vdecit, proto byl vybran a lidem podsunut jako ze si ho vybiraji oni. Dokonce u nekterych diskuteru ted na forech vidim, ze kdyz GP spolupracuje s Ruskem, tak uz se jim nezda spatny! Hruza. Z nouze, protoze se jeho drivejsi kone ( Obama a vsichni predchozi mu slouzili) nechteji nechat odkopnout jako stara milenka, ale jeho zamer je porad tentyz ( dostat Rusko). Ted spolupracuje, ale jenom proto, aby mohl pozdeji vrazit Rusku kudlu do zad. To je proste dane u GP faktem potreby ovladat a ridit svet a bez zlomeni a podrobeni si Ruska, to nelze, a on to moc dobre vi...

Přidat nový příspěvek