Re: Re: Re: Putin a klavír

Mariet | 17.05.2017

Nikdo: A co myslite, ze jsem cely zivot delala? Pozorovala svet a poslouchala starsi lidi, zda se to shoduje s mymi nazory, a ono se to casto neshodovalo ( coz je normalni), ale ja jsem si rekla, ze se tim budu ridit, a neudelala jsem chybu. Precetla jsem kde co, ale v knihach ta moudrost neni, je ve zkusenostech, a pokud je nekdo ochoten jim naslouchat, je to svym zpusobem vyhra...studium je jen orientacni pomucka.

Povazuji za logicke, ze me odpovedi jiz dokazete odhadnout, protoze jsem ve svych nazorech citelna a zivot vubec neni slozity, ten si ho slozitym delaji lide sami vztahovanim rukou po vecech na nez neni nadeje...
Proc myslite, ze se historie opakuje stale stejna? Vzestup a pad, a stale dokola. Proc se nevyviji? Protoze se rodi se stale stejnymi vlastnostmi. Tak to bohuzel je.
Kralovstvi bozi na zemi se vybudovat skutecne neda, i kdyby si vsichni nastudovali totez, tak to nebudou stejne vnimat, a i ti, co to pochopi, to nebudou dodrzovat.

Dam sem odkaz na Otazka - odpoved od pana Pjakina ( mam tam i nejake komentare). Vsimnete si, ze opakovane vysvetluje, jak to bylo s Fillonem ve Francii a opakovane stale nekteri tomu nerozumi. Proc? Protoze jednu a tutez vec nevnimame stejne.

https://www.youtube.com/watch?v=b3Bwc68-nHs

Pouzil jste krasneho spojeni: vnitrni naladeni. To tady docela funguje, ale jenom teoreticky. Jakmile ma dojit k praxi, tak to nefunguje ( u Vas tedy vidim, ze ano, ale u ostatnich ne). Pokud chci zbudovat spolecnou bezpecnost, tak musim pocitat i s temi, co nemaji znalosti ci ani schopnosti se vzdelavat a ne jimi pohrdat nebo se nad ne povysovat, protoze vim vice. To te spolecne bezpecnosti primo brani, jestli mi rozumite. Ta koncepce socialni bezpecnosti je psana v jiste kulture a nemuze dojit pochopeni uplne ve vsech ostatnich, to zjistuji po svete ( poslednich 20 let).

Jestli nekdo veri v integraci privandrovalcu, tak je to jenom proto, ze veri, ze staci kdyz budou myslet stejne jako my a prizpusobi se podminkam, do kterych prili. To se NIKDY nestane. Tvrdim to na zaklade zkusenosti mezi nimi. Nejde to.

Jsou zakony prirody ( je to pudove), ktere nicim nezlomite. Jednim z nich je, ze clovek ( i zvire ) se ridi tim, co mu dela dobre. Tyka se to uplne kazdeho z nas. Neni vyjimka. Od toho se odviji uplne vsechno. A kazdemu dela dobre neco jineho a nemate cim lidi presvedcit, aby jim delalo dobre jedno a totez, tudiz vzdy budou problemy a boje. Soupereni o to, aby si kazdy to sve prosadil.

Jake to ma reseni, aby lide, kterym boje a soupereni nevyhovuji mohli zit v miru? Likvidovat parazity. Stejne jako se to deje v prirode. Poucit se z ni a nenechat si z hlavy vykopnout pud sebezachovy. A branit i ostatni, napadene parazity. To je jedina cesta, kterou vidim. A nejsem v tom sama ( pripomenu jen namatkou Ernesta Hamingwaye). Pisi na americke weby, tem zblblikum, co naslouchaji ( a odsouhlasuji) vymyslenemu nebezpeci z Ruska: kazdy, kazdeho kdo vola po valce je potreba zastrelit. Hned a bez milosti, protoze je to parazit. A bez ohledu na funkci. Obamu meli zastrelit, uz kdyz prohlasil, ze Rusko je hned po Ebole druhym nejvetsim nebezpecim pro svet. Zasel seminko ne zla, jak se rika, ale parazitismu. Tak to je, pane Nikdo. A Trump neni nicim jinym, akorat ten parazitismus jede mene otevrene, jeho jed je sladky a klickujici...obamuv byl horky a primy.

V tomto dile od pana Pjakina se mluvi o parazitech primo ve vlade Ruska. Ano, paraziti jsou v kazde zemi, a proto to ti nejvetsi paraziti maji tak snadne zeme rozkladat napojovanim se na jejich parazity. Svet by se skutecne nemohl dostat do dnesniho stavu, kdyby kazda jedna zeme si uvnitr ty parazity likvidovala a ne pestovala. Pan Pjakin rika, ze president Putin nema kadry, za ktere by je vymenil, a tak musi pracovat s tim, co ma. Ale to se vymsti.
Dneska potvrdil, co rikam cely zivot, a sice, ze demokracie je nesmysl, to neexistuje. Funguje jedine diktatura, ktera umoznuje uspokojovani potreb neparaziticke vetsiny narodu.

Problemem prerosteneho plevelu nazyvam dnesni situaci ve svete. Paraziti lidem otocili mysleni. Okradenemu misto aby druzi pomohli a parazita zlikvidovali, tak zbidaceneho odsoudi a zlodeje velebi ( viz nasi vladni predstavitele, jmenovite napr. Zeman, Babis). Takze ta valka je prohrana, lidi odepsali sami sebe a jsou prakticky chodicimi mrtvolami a zadnym studiem se to neda zmenit.

Přidat nový příspěvek