Soběstačnost

Nikdo | 15.05.2017

Takže z článku plyne, aby mohla společnost fungovat na jiném principu než liberál-fašismu, potřebuje dosáhnout velké míry soběstačnosti.

Také víme, že probíhá globalizace, které se nelze vyhnout a tudíž naše přežití je podmíněné vytvořením spravedlivější společnosti na celém světě. Spravedlivá společnost pak může vychovat dostatečné množství schopných řídících pracovníků, které udrží a uřídí společnost v korytě božího záměru (parazitická menšina nemá dostatečnou základnu - vidíme, že GP nemá dost kádrů)

Jedině řešení, které je podle mne realizovatelné je, že to začne v Rusku (vlastně už začalo vytvořením koncepce), je to dostatečně velký útvar, který disponuje takovými zdroji, že si může zajistit nějakou míru soběstačnosti. Jiným menším celkům nezbývá než se připojit (koncepčně, být partnerem) k ruské civilizaci (protože je jediná, kde je naděje na spravedlivou společnost - ostatní velké útvary se již prozradili jako zločinné), a to tím že se bude snažit o co nejférovější obchodování. Férové obchodování ve smyslu nenechá se okrádat a nebude se snažit okrást ostatní - obchod může být výhodný pro všechny - potřebujeme změnit myšlení z "vítěz bere vše" na "je to dobré pro všechny".

Přidat nový příspěvek