Re: Re: Re: Re: Re: Donald Trump - analýza plná překvapení od psychotronika

Mariet | 11.05.2017

Frantisku, ja se nestacim divit, jak si lide klidne nechaji zamenit ne za ano a nebo castecne ano, to je primo desive! Kdyz se zeptate zenske, jestli s vami nekam pujde, a ona rekne ne. Tak to bude znamenat z 20 procent ano? Proste toto je zasadni vec. Kdyz reknu ne, tak to nemuze byt ano, ani castecne. Pokud se nechate s sebou manipulovat i v tak zasadnich vecech, tak to je zle.. A zlepseni vztahu s Ruskem o 64 procent je taky blabol, a Vy se spokojite s tim, ze je to lepsi nez vubec! Tady jde o to, ze to ten zvatla nemuze vedet a Vy si muzete spocitat, ze ke zlepseni vztahu USA s Ruskem ani dojit nemuze, maximalne se hra zmeni na lepe vypadajici, tj. ze se USA uz nebudou chovat tak trapne jako doposud. Proste obecne kecy a vymyslena cisla muze sypat z rukavu uplne kazdy.
Ja jsem pred volbami rekla, ze Trump nesplni vubec nic (a je to videt) a nejsem zadny psychotronik. Muzete si to precist u clanku na Aeronetu, co jsem psala, pan sefredaktor i admin byli nastvani (az mne vystvali), ze jim saham na jejich idol a nadeje. Ten chlap je viditelny sasek a nastrcena osoba kvuli sve schopnost oblbovat.
Nesplnil vubec nic, naopak! Takze nejakych 59 procent jsou zase cisla strilena od boku a nesmysl. A ze jste tak pohotove ochoten si to sam zduvodnit tim, ze ma proti sobe "opravdu silnou opozici"??? Nema. Je to cele sehrane.

Opravdu nechapu, cim lidi dneska mysli, ze je zajimaji krasne recicky a zda skutky tomu odpovidaji, to uz je vubec ale vubec nezajima. Pokud by si nekdo precetl Trumpovy prikazy, tak zjisti, ze Trump skodi lidem a ne ze jim pomaha. Prej se vraci vlada k lidem, hahaha. Verejne ( statni ) plochy a pudu rozprodava svym kamaradickum! Likviduje skoly, azylove statni zarizeni pro veterany, zrusil priplatek invalidum na peci, snizuje duchody a zprivatizuje duchodovy system, odebira penize v socialni sfere, a kdyz si srovnate Obamacare a Trumpcare,tak zjistite, ze je to pohroma a lidi budou umirat, protoze ten novy system jim znemozni lekarskou peci. Jestli Vas to zajima, tak Vam to sem prelozim, ty rozdily, abyste prohledl. Ja proste na kecy nedam, ja se divam na fakta, vite.
Utapite se dokonce v nadejich, ze by pri dalsim zvoleni splnil zbytek slibu? V prvni rade je dulezita otazka, kde na to nabere, Frantisku.
To, ze odvolal sefa FBI neni vubec jeho prani, mu to bylo nadiktovano. A pro lidi to nema praktickeho vyznamu jestli je tam cert a nebo dabel, jak se rika, vyjde to pro ne nastejno.

Kdo to je, ten Marny? Ja nepotrebuji sve zavery od nekoho prebirat. Ja mam sve vlastni, vite?
Kdyz se v USA zacalo s propoustenim veznu za vrazdy a drogy, a to a ve velkem, tak bylo jasne, ze s nimi maji nejaky zamer. A stacilo sledovat dalsi vyvoj. Totez se delo v zemich vazalu USA, vcetne u nas ( uz od Havla ). Tak jako kdysi byla vytvorena Al Kajda, zrovna tak vznikl ISIS, ISIL a dnes uz dalsi pojmenovani je IS. Islamsky stat ma s islamem asi tolik jako ja s panenstvim...

Ja jim rikam hadrnici a ten prival tzv. migrantu do Evropy je skutecne armada zoldaku posbirana jako odpad ze zemi. Vzpominam si na slova africkeho presidenta, ktery doslova rekl, ze se jich v Africe radi zbavi.

Dalo by se jit do hloubky a dodat spoustu dukazu, ale Vy jste nastaven na domnenky, ktere Vam vyhovuji, a s tim nelze pohnout. Vy se ridite tim, co se Vam zda a nezda! Jinak by se Vam nemohlo zdat, ze jsem mela od Trumpa prehnane ocekavani. Nemela a ani nemohla mit, protoze ja na kecy nedam a jestlize mam pred sebou cloveka, ktery spinavym zpusobem vydelaval cely zivot a stacil u toho 4 x zkrachovat, tak tomu mam verit? Lidi se nemeni. Nejvice jsem se zasmala, kdyz rekl, ze v USA zbohatl, a ze to te zemi ( lidem ) chce nejak vratit. Hahahaha..
Trump neni nic jineho nez loutka, a nikoliv castecne. Uplne. Stejne jako u nas Zeman. To jsou jenom lidi na provazku, jako v manaskovem divadle.
Velka skoda lidstva, ktere se nechalo zdegenerovat do te miry, ze za realitu berou sve sny a uplne jim staci, kdyz jim je nekdo krmi krasnymi slovicky a sliby. To u mne nefungovalo nikdy a ani nebude. Pak se nelze divit, ze si nevsimaji ani vlastni genocidy jejich vladami.

Přidat nový příspěvek