Re: Re: Re: Re: Re: Re: .

citatel | 11.05.2017

Mariet-"a ja se zabyvam tim, co pisi a nabizim uhel pohledu zkuseneho cloveka, ktery se ridi overenymi poznatky "
otázka je čo pre Vás je skúsený človek a čo sú overené poznatky, lebo moja skúsenosť hovorí, že každý nájde na podporu svojích argumentov veľa ďalších tvrdení a dokonca aj overených poznatkov. Píšete "ponúknuť uhol pohľadu" - takto ako sa vyjadrujete (aj v iných príspevkoch) vnimate ponuku? Tu vidim vo vašom tvrdení zjavný rozpor. Ak napíšete "presadzujem" tak to by šlo.
Ponúkam Vám iný uhol pohľadu - každý ten "hajzel" bol vychovaný v rodine ešte dávno pred tým ako sa "hajzlovsky" prejavil. A rovnako tak aj ten "spravodlivý". Takže ja vidím ako dôsledok života rodiny to, že vyrastú "hajzli aj spravodliví". Ako teda asi tí rodičia žili (bez ohľadu na materialne podmienky)? Mne to vychádza tak, že ak by jeden (rodičia) druhého si vážil a rešpektoval, tak by nebolo "hajzlov" a ani "spravodlivých". Zjavila by sa generácia ľudí, ktorí by nemali dôvod riešiť vešanim na kandelábre(zastrelením) a spravodlivo rozdeľovať- to som prečital vo vašich iných prispevkoch - zaoberali by sa Životom.
Mimochodom - isto súhlasite, že mršenie národa ide ruka v ruke s mršenim jazyka. Aj ja som skĺzol do "internetoveho pisania"-bez interpunkcie. A tak som sa nevedomky podieľal na mršení...preto moja praktická časť boja proti mršeniu začala u mňa. Používam interpunkciu :) Ako praktikujete Vy?

Přidat nový příspěvek