Re: Re: Re: Sme nesmrtelni

Cico Ciciak | 05.05.2017

Blábolíš, manipuluješ a podsúvaš.
Poznám už tvoje predošlé príspevky, takže sa rozhodne nejedná o nejaký apriórny dojem.


Značne nevhodne formuluješ svoje a prevzaté myšlienky (podľa mňa ide len o guláš-kaleidoskop).
Text je veľmi ťažko čitateľný a tým sa aj ťažšie chápe.


Čo sa týka tých (dez)info, čo tu ľuďom predostieraš, tak to nie je nič, o čom by som už nevedel, a čo by som už nečítal, než som sa dostal sem na Leva-net.
Treba preosievať (dez)info kolega, ako sám píšeš, ale zostalo u teba iba pri slovách, a nie až pri činoch!


Od súčasného Islamu pomoc v podstate nečakám (ale ktovie), a ani sa naň nespolieham.
Ale zakrývať si oči pred objektívnou pravdou, že Korán je omnoho viac pravdivejšie Zjavenie než Biblia, si rozhodne nebudem, nech je akokoľvek krutá.
Berte si odo mňa príklad pseudo-kresťania, hurá-patrioti, "konzervy" a védisti.


> Jasne najsmutnejsie je, ze ignoruje objektivne materialy z praxe Islamu...

Podľa teba sú objektívne, kolega, podľa teba, ale nie podľa mňa.
Tým nechcem povedať, že historicky z(de)formovaný pseudo-islam je čistý ani ľalia, to určite nie, to ale ani pseudo-kresťanstvo, ktoré KSB a DVTR podľa mňa celkom objektívne analyzuje.
A práve toto vám vadí biblisti a poskoci zákulisia, priznajte už konečne farbu.
Mňa osobne takýmito lacnými trikmi nedostanete, možno pred cca 2 rokmi (keď som hltal kadejaké tie internetové "alternatívne" dez-informácie o "kamenároch", spiknutiach proti cirkvi (tým netvrdím, že nie sú, ale vy príčinu vidíte iba v nich, a nie aj v sebe, a tam je najväčšia!) a pod., ale teraz už nie.

Přidat nový příspěvek