Re: tzv. kresťania

Július | 03.05.2017

Čím to je popolvár ? Tým, že VP CCCP nepíše vo svojich prácach častokrát pravdu a manipuluje. A tu sa uvádzajú ich práce a myšlienky. Tak niektorí na tie manipulácie, ako napríklad ja, aj reaguje.
Stačí si prečítať, z akých dovodov to robím , ale rozhodne nie z takých, aby som nahnal kobistov do kresťanského košiara, ale skor, aby som vysvetlil ľuďom, čo tu čítajú, do akého košiara sa snaží zaviesť ľudí VP CCCP. Napríklad tým, čo píše o Mohamedovi, aké tézy má o koránickom islame, ako viní z biblického projektu hlavne RKC a kresťanov , pričom nie je ochotný používať ani pravý názov daného projektu...
Neviem, či kobisti chodia aj na kresťanské stránky, ale viem, že vám záleží presviedčať ľudí o vašej pravde. Keby vám záležalo na skutočnej, objektívnej pravde, tak by vám kritika KSB neprekážala. Ľavou zadnou by ste predsa kritiku vyvrátili, nie je to tak popolvár ? Tak prečo to neurobíte, prečo vám tak prekáža ?
Či to nie je tým, že vyvrátiť to, čo píšem nie je také ľahké, ľahšie je dehonestovať oponenta...

Přidat nový příspěvek