Re: Re: Evropske mravy ve srovnani s muslimskymi

Mariet | 03.05.2017

Pane Jardob,

vzhledem k tomu, ze mame velke mnozstvi prikladu, ze mravy nase a te. co se k nam vali jsou neslucitelne, tak mi Vas druhy odstavec neni jasny. Ani nepotrebuji vysvetleni mezi kratkozrakou ci dalekozrakou mravnosti, to je o nicem. Mne zajima, co myslite tim obetovanim pasaka na zacatku?

Ja vidim spousty mrtvych a jsem naprosto presvedcena o tom, ze jsou prizvani a preplaceni za to, aby u nas zlikvidovali krestany, potazmo kohokoliv. To mne zajima. Evropa vyla vzdy vicemene krestanka nejmene v tom, ze se mnohozenstvi netrpelo ( oni mohou mit az 4 manzelky) a biti zen nebylo beznou zalezitosti. Mluvme o konkretnich mravech, ne pouckach. To je presne ono, vy pouzivat nekonkretni, vseobecne fraze, ktere ale neplati pro vsechny, toto je zakladna vseho a ja tento problem vidim i v KSB ( z toho, co jsem si zatim precetla).

Pokud jste predvidavy, tak Vam musi byt jasne, ze kazdy si haji sveho boha ( to je taky duvod, proc nehodlam zadneho prijmout), a tento samotny fakt je zakladem boje, viz historie.

Dekuji, pokud prijdete s konkretni odpovedi. Zdravim!

Přidat nový příspěvek