Re: Re: Re: Re: Hra na mravnost, svedomi, dobro ci zlo..

Olda | 02.05.2017

Marion sežrali ti to i s navijákem vyzvedáváš ty své nižší pudy, že silnější zvítězí .... jsi člověk vzdělaný v "duchovědě" a velmi kvalitně troluješ i já vím o co jde a už mě to nadzvedlo četl jsem diskuzi asi do 1/3. Ano i já jsem četl, že když se střetne idealismus s pragmatismem, že zvítězí pragmatismus neboli košile bližší než kabát ale to už je na tom i pes lépe než člověk podle tebe protože i ten je schopen se obětovat. NEEE kurva je to naopak a zažil jsem to tak protože jsem sloužil ještě v ČSLA a i když tam byly animozity ale radši každý vzal průser na sebe než aby to odsral kamarád a viděl jsem dok. film o Dien Bien Phu, kde výsadkáři říkali jdeme zemřít za svými kamarády do to je ještěří mozek vpraxi? nezažil jsem za dobu služby v ČSLA (téměř 9 let) vyloženeého hajzla. Ne lidskost vítězí a vidím to denně kolem sebe. Takže po pravdě co jsi zažil v tomto směru, nebo co jsi o tom četl a věříš tomu nebo co si jen myslíš. OOOpravdu chci tyto kategorie mít u tebe rozlišeny a to důsledně!!! Takže např. ano zažil jsem to a to a lidé se zachovali tak a tak, nebo toto jsem četl např. u Freuda a věřím tomu nebo někdo zažil to a to a myslím si, že je to tak co říkáš této hře na pravdu?

Přidat nový příspěvek