Re: Re: Re: Re: Re: názor

Mariet | 02.05.2017

Proc si myslim, ze je nemozne vybudovat lepsi svet? Protoze uplne kazdy jedinec se ridi tim, co mu dela dobre ( i zvirata).

Ja si nemyslim, ze jde o nejake vzdavani se. Kazdy se rodi liny, (je to zase soucast pudu ) a proto lide cekaji, ze to, co se jim nelibi, zmeni nekdo jiny, komu dela dobre kopat za jine. Jenze takovych lidi je malo.
Lidi si nechteji vladnout sami, aby mohli realizovat svou vuli. Oni ji odevzdavaji na zaklade nadeji, ze to bude delat za ne nekdo jiny, a pritom si stale namlouvaji, ze svobodou vuli maji. Nemaji. Odevzdali ji. Darem. Podivejte, kdyz mi darujete rekneme treba penize. Budete si myslet, ze s nimi udelam to, co si predstavujete a ze bych mela mit vuci vam svedomi a pouzit je podle Vaseho prani a nebo dojde k tomu, ze si s nimi udelam, co chci?

Shoduji s panem Pjakinem v jeho vyvodech ohledne politiky, protoze to sleduji dlouha leta, a muj odhad Trumpa se naplnil a jeste i preplnil, a jak rikal pan Pjakin ohledne Francie, ze je jedno, kdo tam bude, protoze pojede podle americkych not, to je proste logika a zakonnitost, potvrdil nedavno me zavery uz v roce 2001 ohledne udajneho teroristickeho utoku na Dvojcata, kdyz jsem rikala, ze to je jen zacatek a budou pokracovat po celem svete, aby udrzeli si falesny duvod k valkam, a nakonec ohledne IS take jsou nase zavery shodne.
Na konci nabada ke studiu VP SSSR a ten zamer je jasny a chvalyhodny, aby lidi rozumeli tomu, co se deje, a ze se to deje podle zakonnitosti, aby vedeli jak se zaridit podle toho a meli moznost ochranit sebe a rodinu v ramcich moznosti.

Ja jsem se do toho zacetla a je to psano prilis vseobecnym stylem, kdy si to lidi mohou vylozit ruzne a taky tomu tak je. Dokladaji nektere otazky na nej a nakonec tady na tom webu je to videt taky, ze si to lidi ohybaji podle svych zpusobu mysleni.

To by chtelo vykladove prednasky s podkladanim prikladu z praxe. A je toho moc, lidi jsou dnes podstatne vice zatizeni starosti o preziti a nenajdou na to cas a ani soustredivost, ktera je u toho nutna.

Zadne porazenecke marnost nad marnost nelze prijimat, je potreba bojovat, ale ne mluvenim nebo meditovanim. Boj fyzicky je nevyhnutelny, a jsem si jista, ze panu Pjakinovi je to jasne.

Rusko nabizi koncepci socialni bezpecnostsi celemu svetu, ale musela by ji prijmout vetsina sveta, aby se dalo docilit miru, mne by se to taky libilo, ja jen mluvim o duvodech, proc to nelze zrealizovat. Stejne tak jako mluvim o tom, ze NWO take nelze zrealizovat, jednoduse je to proti prirodnim zakonum. Pisi zduvodnovani, nic jineho. Kdyby slo sjednotit svet, tak uz k tomu davno doslo, kdyz jeste na svete nebylo tolik lidi.

Rikate, ze prava svobodna vule je se sam rozhodnout, co si vyberu a ja Vam na to odpovim, ze si vyberete to, co Vam dela dobre, to je logika. Ale jen v ramci moznosti Vam danych. Ti, co vladnou, nedelaji nic jineho.


Přidat nový příspěvek