Re: Re: Re: Re: Re: Re: Myli sa

Zdeněk | 30.04.2017

Tak tedy po pořádku:
Zaprvé)já osobně velice pozorně vnímám analýzy pana Pjakina, proto svámi nemohu souhlasit. Zeman není cizinec. Je to Čech. Podle vás Zeman kašle na lidi. To je ubohá pomluva zrovna jako vaše verze kauzy mostecká uhelná. Skuteční vyvolení privatizéři, mají svoje konta a nemovitosti v zahraničí, zatímco Zeman si pořídil pouze skromný příbytek ve společném domě na Vsočině,kde větší část nebyla jeho. Jak nás informoval tisk,prý na procházkách objímal stromy. Tedy, to ani obyčejný zloděj čtvrté kategorie by nedopadl hůř.

Zadruhé)Neuvědomujete si,v jakém nebezpečí byly ČR při závěrečném projednávání kauzy Benešovy dekrety. V té době byl prezidentem V.Havel. Zcela se přiklonil na stranu Němců, mimo jiné svým prohlášením,že s minulostí se musíme vypořádat,ať to stojí co to stojí. Ze své návštěvy Itálie vyzval parlament,aby o Benešových dekretech nehlasoval, prý je to velmi výbušná situace
Pak odletěl na Maltu k ozdravnému pobytu.Vláda M.Zeman jeho požadavky nerespektovala a dotažením kauzy zachránila ČR před rozdrancováním. To byl její velký úspěch. žádné drobné,kterými tady operujete vy. Mimoto skutečným alkoholikem byl právě V.Havel. To nikomu ale nevadilo a jak je vidět stále nevadí.

Odpovědi na vaše otázky:
V předchozích bodech jsem zároveň odpověděl na vaši otázku čím přispěl Zeman k lepší budoucnosti občanů.
Také vaše další věta:Vždyť všechny zákony,které Zeman podepisuje jsou proti nám, svědčí o vaší naivní neznalosti procedury odsouhlasování zákonů.
Dále píšete:co říka italský zednář je jedno. Tak to už je trochu moc. Milá paní, vy vidíte před sebou pouze plný talíř jídla. Na víc nemáte.

Přidat nový příspěvek