Re: Re: Re: Souhlas

Mariet | 30.04.2017

Zeman je loutka, tak jako i ostatni, takze jeho otoceni o libovolny pocet stupnu urcuje loutkovodic!

A jedno poradne otoceni Vam pripomenu, jedna se o tzv. cirkevni restituce...a nekdo tady dokonce napsal, ze on byl proti privatizaci? Opravdu usmevne.

Sam vidite, ze lide o nicem nerozhoduji a on sam to rekl, ze jsou na to nezpusobili, a ani to vam nestaci? ( 50 procent dementu a alkoholiku jsme). A vy takoveho cloveka chcete podporovat? No prosim, jak je libo, ale take prosim, abyste neagitoval, aby takto uvazoval kazdy. Ja osobne bych mu dala poradny kopanec ( byt u toho, kdyz to rekl). Byl zasadne proti zakonu o referendu a uz otaci, to nevidite? Pry referendum ano, ale on bude proti vystoupeni jak z EU, tak z NATO.
P.S. nechapu, proc mne vubec za neco povazujete, a otvirate poznamku o tom, zda se orientuji. To neni podstatne.
Ja se v diskuzich prisne ridim timto pravidlem: tvrzeni a dukaz.
Takze ja Vam tady dodavam dukazy, ktere nakonec jsou verejne uplne vsem dostupne a vy je stejne neberete, tak ma pak takova debata smysl?
Nas president nasi podporu nepotrebuje, protoze zadnou rozhodovaci moc nemame, copak to nevidite?
Vam ani nevadi to, ze predal svou pravomoc vrchniho velitele ozbrojenych sil Nemecku? Ze si u nas nemecka policie muze s ceskymi lidmi delat, co si zamane? Toto jsou fakta, pane.
Rozdil mezi nami je ten, ze vam to nevadi, mne ano. Ale vidime oba totez.

Přidat nový příspěvek