Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podekovani

Mariet | 30.04.2017

Nic nez nalepkovat neumis? To delaji lide, co nejsou schopni dodat argumenty proti tvrzeni druhych. Jenomze presne toto je diskuze a nic jineho. Nikoliv hyreni frazemi.. To tedy diskuse s Tebou nema smysl, protoze ty neprijimas dukazy.

Jako posledni vec Ti napisi: Nemuzes zadnym studiem ( ani kdyby si nastudovali totez co ty uplne vsichni lide na svete) zmenit jejich nastaveni od prirody, tj. pudy. A protoze to nelze, tak tim je vysvetleno i to, ze se lidska historie opakuje stale dokola se stejnymi vysledky ( tj. valky) a nikdy tomu nebude jinak.

Ani Ty nevid, kdo je GP a ani si nemyslim, ze je to to nejdulezitejsi, protoze vidime vsichni, ze jsou to dementi, kteri zasvecuji sve zivoty intrikam jak ovladat druhe.

A kdo prijme viru v boha, tak automaticky prijima i nadvladu cloveka nad clovekem, a to je duvod, proc byl vymyslen ( clovekem).
Dodnes mi zni v usich Bushova veta: Buh mne poslal do Iraku. A je to par mesicu, co jsem rikala, ze jsem zvedava, kdy se Trump zacne ohanet bohem, a dockala se. Jako na dratku....

Ver si, cemu chces, ale netvrd druhym, ze musi taky. Nemusi.
Mej se.

Přidat nový příspěvek