Re: Re: Re: Re: Myli sa

Zdeněk | 30.04.2017

Paní Mariet. Připomínáte mi svého času novou hvězdu na politickém poli Karolínu Peake. Její manžel Charles Peake má adoptivního otce Američana. Charles vystudoval mezinárodní manažment v USA. Po studiu měl zajištěný post v Praze u renomované společnosti ERNST YOUNG,Goldman Sasch.Američané v té době si v podstatě zakoupili ČR. Především banky. Jsou to bankovní domy, které ve spojení s FEDEM přivedly svět do hospodářské krize.

Co mi vadí a nevadí tedy posuzuji na momentální situaci na šachovnici moci. Tvrdím,že Zeman je předvídatelný, vím jak bude reagovat. Co ale neznám, je, jak budou operovat další loutky (dle vás) na úřad prezidenta. Že jsou tito lidé řízeni je pravdou, přesto je v jejich jednání velký rozdí. Zeman pracuje pro dobrou budoucnost ČR, zatímco mnozí vrcholní politici pracují pro cizince a jejich zájmy.Jako zhora uvedená K.Peake.Tyto skupiny lidí si udržují ve společnosti své mocenské posty. Pochopitelně ,že jejich verbální projev a filozofie je v mnohých případech naprosto rozdílná.Na příklad:

Již v roce 1838 italský zednář VINDICE napsal: Nikdy nepřestaňme zmemravňovat lid. Udělejme vše proto, aby se mezi lidmi neřesti šířily a množily. Lidé musí všemi pěti smysly nemorálnost vdechovat a pít až do úplné sytosti. Svět je vždy připravený přijmot nauky zvrhlé a oplzlé.
Zde máte uvedenou koncepci šíření zvrhlosti všeho druhu, která po druhé sv.válce zaplavila celou planetu. Je to zednářský projekt. Podobně jsou vypracované projekty na skryté společenské a hospodářské ovládnutí celé společnosti. Je tedy rozdíl,kdo je na postu prezidenta tak malé republiky jako je ČR.

Přidat nový příspěvek