Re: Re: Re: Podekovani

Nikdo | 30.04.2017

Nesouhlasím, protože jsem zde z vlastní vůle, proč bych tady jinak byl (bůh mně pozval a rodiče jsou zprostředkovatelé). V přání mají kořeny všechny jevy. Svobodná vůle, ale požaduje převzetí odpovědnosti a tak se ji mnozí vzdají a nějak si to vysvětlí.

Zločinec:
Musel jsem to udělat (ve skutečnosti jsem chtěl i když jsem věděl, že je to nemorální), to je příroda. Ne nemusel, mohl použít vůli, pokud by si ji rozvinul a stal se člověkem.

Vůle je různě silná a mnoho lidí dělá nemorální věci, protože má slabou vůli.
Přírodní zákony, krásně ukazují, že se hraje podle pravidel, poznáním těch pravidel můžeme prostředí měnit jak uznáme za vhodné (ale v korytě božího záměru jinak budeme vytlačeni z matrice), to snad není projev svobodné vůle. Můžeme zasahovat do probíhajících procesů a ovlivňovat je.

Bůh se projevuje dívejte se, mějte uši k slyšení a oči k vidění. Některé věci neumíme změřit, ale můžeme si o nich říci. Bůh s každým subjektem mluví izolovaně právě prostřednictvím životních okolností. Pak stačí promluvit s lidmi, kteří to poznali a tím se to potvrdí. Můžete to poznat, ale ne zprostředkovaně, podle mne to uvidíte až Vám spadnou z očí klapky Vaší pýchy nebo nějaké domnělé nespravedlnosti - Vaše příspěvky na mne dělají takový dojem.

Boha vše držitele například dokazuje to, že všechno drží pohromadě.

A nakonec cituji Vás:

Ani vsechny prirodni jevy nejsme schopni vysvetlit, natoz tak abychom dokazali vysvetlit tu silu, ktera vytvorila zakonnitosti vesmiru.

Takže sama boha nepopíráte a uznáváte pouze používáte jiný termín síla/bůh. Tak kdo si protiřečí. Ha.

Přidat nový příspěvek