Re: Re: Souhlas

Nikdo | 30.04.2017

Nevím jestli si rozumíme, mluvím o přestávce. Byl v politice a pak mnoho let o něm nebylo ani vidu ani slechu a pak se vrátil. Je to známka určité morální kvality, protože pro mnohé politické herce je to droga a měli by s tím problém. Netvrdím, že třeba se nějak skrytě účastnil, ale o tom nemám informace.

A vůbec nerozumíte co tím míním je to náš "prezident" to není žádné modlářství, když budu v mužstvu (třeba fotbalovém) a bude zvolen kapitán, který mi bude nevyhovovat, tak ho v zájmu výsledku zápasu budu respektovat, pokud vím, že si přeje vyhrát zápas stejně jako já.

Jaká byla alternativa, ten zmetek Schwarzenberg.
Zle matičko, zle
Schwarzenberci zde.

Co sem motáte Trumpa a o krocích Zemana Vám napsal pěkně Zdeněk i když ani to Vám nestačilo. Tady je to o koncepci společné bezpečnosti, ne o tom co se nám líbí nebo nelibí, ale co je v současné situaci nejlepší. Zeman je v současnosti to nejlepší, nabídněte alternativu, jestli ne tak mlčte. Žijeme v davo elitářské společnosti a člověk, který se nám vůbec nelíbí, může být to nejlepší řešení. Jak řekl V.V.Pjakin nejde o osobu, ale o směrování, protože osoba se může změnit. Takže, aby mohla česká republika dobře fungovat je potřeba, aby prezidenta uznali všichni a podporovali ho jinak řízení bude neefektivní, protože znepřátelené skupiny se budou vzájemně blokovat. Zeman má stejně jako Putin podporu zdola a o tu se může opřít a tak může pro národ něco udělat.

Proto jsou volby, aby nebyla rozhádanost a vyřešilo se to a domluva je taková, že uznáme výsledky a společně pracujeme až do dalších voleb, to že se podvádí je jiná věc. Tohle je principiální, pokud nebudeme ctít dohody budou války a revoluce. Pokud dohody budeme ctít, pak už je jenom otázka času vytlačení zločinců, protože bez možnosti rozpoutání chaosu je jejich pozice dlouhodobě neudržitelná. Sice budou krást, ale časem to začne chybět a vznikat napětí ve společnosti, které se bude muset řešit a když to nepůjde revolucí a válkou, tak dojde k vytlačení prvků/osob blokujících řízení správným směrem.

Poznámka:
Považuji Vás za náhodného návštěvníka, který se zatím neorientuje o co tady jde. Trump kope za našeho úhlavního nepřítele GP (který blokuje rozvoj našeho lidského potenciálu), ale v současnosti v zájmu přežití máme společné cíle. Je to ještě komplexnější. Každý v míře svého pochopení pracuje na sebe a v míře svého nepochopení na toho kdo ví více. Jedna a ta samá osoba může být "mezi" některá rozhodnutí v náš prospěch jiná v náš neprospěch. A mnoho osob je kam vítr tam plášť, Zeman je naproti tomu konzistentní a jeho směrování pevné, víme na čem jsme a nehrozí, že po zvolení otočí o 180 stupňů.

Přidat nový příspěvek