Re: Re: Budte zdravi pravdu hladajuci

Mariet | 30.04.2017

Cico Ciciak: Mate-li Kolkobudeszit za trola, pak se naskyta otazka, proc na nej reagujete?
Myslete si o mne co chcete, ale ja tvrdim a budu tvrdit, ze kazdy ma pravo si rikat, co chce. Tim, ze nekoho onalepkujete doznavate, ze jste se nechal nastvat. To neni nejlepsi vizitka. Trolla vzdy potesi kazda reakce na nej.

Nemate zadnou jistotu kdo je a nebo neni trollem. Dneska je to uplna moda, kdyz nekdo prijde na web s odlisnymi nazory, ktere se tam tak nejak za delsi dobu zabehly, ho okamzite napadat a nebo nalepkovat. Mne tady napr. nekdo dnes obvinil z nihilismu. A proc? Protoze zije nadejemi a ja realitou, tak to mu jako dava pravo mi dat nalepku?
Cely zivot pisi, ze lide jsou od prirody souperivi, ne spolupracujici ( to je ideal, ale nikdy nefungoval a fungovat nebude, jedna se o rovinu sneni). A Vy ( nejen) mi to opet potvrzujete. Proc mu v klidu nenapisete protiargumenty ke konkretnim jeho vetam?

Trump porad trapci s nejakymi Fake News. Kdyz je tiskova konference, tak neprijme otazku, prestoze je vecna a neutocna jenom proto, ze je od demokratu? A tim si mysli, ze jim to nandal? Ne, shodil jenom sebe.

Přidat nový příspěvek