Nabitý díl

Nikdo | 29.04.2017

To je vždycky a tak děkuji všem za zprostředkování: autorům koncepce, V,V,Pjakinovi, překladatelce Irence, administrátoru webu Hox(ovi) a všem přispívatelům, kteří přinášejí mnohé užitečné informace.

Zaujalo mne toto:
- Vysvětlení, že Francois Fillona udělal chybu s tím výrokem, když něj bude podána žaloba, tak odstoupí (typicky lidský faktor, byl si příliš jist svoji zákulisní podporou). To mi uniklo, tohle vyhlášení jsem dříve nezachytil.

- Dav u Bastily volající nechceme ani Macrona ani Le Pen. Tak to jsem zachytil a říkal si, to je nějaké divné to mi nedává smysl. Po vysvětlení je to očividný důkaz existence GP.

- Přeřeknutí u Sean Spicera s falešnou hrozbou v Severní Korei. To je dobrá zpráva jak je na hry elit v dnešní době vidět. Snad již nikdo zdravý nemůže pochybovat o řízení davu.

- Pravomoci samy o sobě nic neřeší na příkladu Erdogana.

- Ozvučuje nutnost podpory muže, který má společenské postavení, ženou, která mu poskytuje nezbytné zázemí, bez kterého bude jeho práce nekvalitní. To samé vyhlásila nedávno i Zemanova manželka. Existuje na to zajímavý příměr, že muž je meč a žena štít v tandemu muž-žena.

Přidat nový příspěvek