Re: Re: Myli sa

zdeněk | 29.04.2017

Vaše kritika prezidenta Zemana je povrchní , manipulativní a ubohá.
Vaše věta: Potřebovali vláčného ožralíka, který ale umí moc chytře mluvit a hrát suveréna.

Zeman je stále svůj.Byl to Zeman,který po sametu prohlásil, že průběh privatizace je loupež století. To znamená,že nepatřil mezi vyvolené privatizéry. Uvedu krátký přehled vývoje zahraničního dluhu ČR vůči cizině:
Bilance dluhu ČSR v roce 1989 vůči cizině byla plusová. Aktiva bývalé ČSR byla vyšší .
V roce 2004 překonal zahraniční dluh ČR 1 bilion kč
V roce 2010 již překonal 2 biliony kč
V roce 2015 již překonal 3 biliony kč
Zpráva teletextu ČT1 zedne 20.9.2016 uvádí, že dluh byl meziročně vyšší o 381,7 miliardy kč. Dluh ČR vůči cizině odpovídá 72,1% hrubého domácího produktu a k tomuto datu 20.9.2016 dosáhl 3,53 bilionu kč.
Mimoto do zahraničí odteklo v roce 2015 289 miliard korun vyplacených na dividendách.

Druhým mezníkem byly Benešovy dekrety. Víme,že v Ostřihomi se sešli zástupci Německa,Madarska a Rakouska,aby sladili další postup proti ČR.
Reakce premiéra Zemana v ten stejný den je tato: Česká vláda nehodlá navrhovat zákonodárcům žádnou změnu s Benešovými dekrety. A tato Zemanova vláda tuto kauzu dotáhla vítězně až do konce.

Další významný krok prezidenta Zemana je,že se postavil proti organizované migraci muslimů.Vyjádřil se též nezkresleně k situaci na Ukrajině, na př.:odsoudil oslavování Bandery a histerii kolem navrácení Krymu, po volbách, Rusku. Svým postojem narušil euroatlantický informační monopol. Za to vše si vysloužil několik organizovaných pokusů o jeho odstranění.

Zeman je vůdčí typ a bezesporu vlastenec. Škoda,že není mladší. Jeho kvalit si všiml GP, to je pravda. Nicméně je to prostě stále náš český,řádně zvolený prezident, a tudíž vaše ubohá kritika uráží i jeho volitele.

Přidat nový příspěvek