Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Nikdo | 27.04.2017

Tak to nebylo (znám příspěvky Juliuse), ale dal jsem tomu šanci, bylo to zajímavé téma a nebyla tam církev, nezvyklá změna u něj. Neodpovídám na Juliuse (a jiné trolly, kteří jsou zcela čitelní), ale tak aby náhodný návštěvník mohl něco pochopit. Abych řekl od začátku jsem si byl jist, že je to od něj (99%) habaďůra a předstírá, ale dal jsem tomu (1%), že šel do sebe a narazil na nějaký nový úhel pohledu. Bylo by zajímavé, kdyby vystavil nějakou pseudo-prioritu. Těžko může objevit něco zásadního proti týmu autorů, které považuji za upřímné. Jenže tak chytrý není, aby třeba rozdělil nějakou prioritu na dvě pod priority nebo vytáhl něco z existující priority a prezentoval to jako novou nezávislou opomenutou prioritu.

Nejsem pro úplnou ignoraci, je tady s námi (i když subjektivně proti nám), spíš se do toho nezaplétat příliš, je to dobrá škola, protože takhle se v životě někteří často chovají, tak co s tím. Můj způsob: vyslechnout, co nejasněji oponovat a když dále trolluje nechat to být a spolehnout na inteligenci ostatních (a to i v případě, když mám pocit, že ze mně udělal blbce - trochu nepříjemné).

Přidat nový příspěvek