Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 27.04.2017

Luxko, Luxko, skončil si presne ako som ti prognózoval, teda miesto argumentov dehonestácie oponenta, osobná rovina, snaha o jeho zosmiešnenie.

Zaznobin, Veličko, ani Jefimov a Pjakin nie sú pre mňa odborníci na históriu, ekonomiku, sociológu a riadenie. Stačí si podrobne preštudovať ich životopis, vzdelanie a erudovanosť .

VP CCCP rovnako nie je orákulum pravdy, produkuje mnohé tézy, ktoré nie je možné vedecky dokázať, dokonca navrhuje nebezpečné riešenia pre našu civilizáciu, ako akceptáciu islamu, lebo koránický islam je dobrý a reálne sformovaný islam sa može takto zmeniť na koránický. Táto téza je niečo ako trójsky koń pre našu civilizáciu, nakoĺko VP CCCP odmietli uskutočniť skutočný reálny pokus vo vybranej krajine s prevahou islamu, kde si mohli na vzorke vyskúšať či prax sa ukáže ako kritérium ich pravdy.
Miesto toho VP CCCP takými tézami nám soft metódou podsúva islam, ktorého reálna podoba, ktorú zažívame može zlikvidovať našu civilizáciu a aj bielu rasu v Európe. Výsledky, a to reálne, ktoré zažívame od islamu v našej spoločnosti sú napríklad takéto :
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Skrtil-ji-kopal-do-hlavy-a-vse-skoncilo-znasilnenim-V-Nemecku-zacal-dalsi-soud-s-migrantem-485375

A toto je to, čo možeme očakávať od reálneho a historicky sformovaného islamu :

https://uploads.disquscdn.com/images/36afc9a44b4b0e63842cd985536dc68c66d62ed38b76a838ee6aa933fecdd7ae.jpg

Okrem toho, až ty neuznávaš iných odborníkov na islam ako názory a práce VP CCCP, tak potom nemá zmysel s tebou sa na tú tému baviť.
Až ty práce erudovaných odborníkov, orientalistov na islam pokladáš za zavádzanie a množstvo lží, rovnako to možem napísať ja na VP CCCP a ich názory na islam.

Radu som ti dal dobrovoľne, aby si sa z nej poučil, rozdávať si ich začal prvý ty, rovnako ako ty prvý si reagoval na moje príspevky...

Čo sa týka agentov, tak k tomu toĺko. Program EUROMED nám sem organizovane prináša islam a neomarxisti pri moci nás ho nútia silovými riešeniami akceptovať. VP CCCP nám soft metódami podsúva islam v akademickej podobe , kde reálne v praxi ako koránický islam nikde neexistuje a tvrdí nám, že Mohamed sa ním v živote riadil, keď uskutočňoval expanziu islamu na územia, ktoré neboli moslimské.
Teda VP CCCP nám islam podsúva soft metódami do hlavy, aby sme ho na základe koránického islamu akceptovali a verili, že raz sa može transformovať na lepší, koránický...
Vektory cieľov a metódy na dosiahnutie cieĺa si už rozlíš sám a aj to, kto je agent a čo sleduje.
Islam je jedným z nástrojov na naše zničenie a keď nebude pre globalistov potrebný, tak ho zlikvidujú ,ale nie kvoli tomu, že neuznáva podĺa teba úžeru, ale preto, že keď poslúží , zničí kresťanstvo, tak nebude potrebný, pretože NWO už nebude potrebovať ani úrokovú ekonomku, pojde o neofeudálny systém, kde bude úpne nové náboženstvo pre otrokov, nemá to byť ani islam a ani kresťanstvo.
Islam je len náýstroj globalistov, kladivo, ktorým si teraz dlážia cestu k NWO.
Glorifikovaním islamu sa robí medvedia služba národom Európy..



Přidat nový příspěvek