Re: Re: Re: Re: Re: Re: Silné predpoklady

Lexa | 25.04.2017

Ad ego: ego = nevědomost, iluze Já
Buddhismus = Buddhovo učení, nic jiného nelze nazvat Buddhismem
Boží království, o kterém sladce mluvíš, je tou iluzí. Čí je to současné království na zemi, nyní, ne-li boží? Jestli není boží, tak ten "bůh" není ničím. Je-li bůh všude, je celý svět jeho královstvím už teď. Slibuješ chiméru, lákáš na utopii, klameš
To, co je proměnlivé, je v každém okamžiku něčím jiným. Jedna atomická pseudoexistence končí a v tu ránu je nahrazena novou. To je iluze, divadlo světa.
Překrucuješ význam "praxe je kritérium pravdy." Dokáže Nikdo posoudit jakého pokroku dosáhl nebo nedosáhli konkrétní jednotlivci v počtu statisíců či milionů, které nikdy ani neviděl? Směšná představa.
"Do klášterů se ve velkém prodávají děti, které pouze papouškují texty bez porozumění obsahu." Důkazy bys měl? Do jakého kláštera, jaké děti, kdo platí, kolik? Máš asi hodně bujnou fantazii.
Ad manažer - asi jsi to špatně pochopil.
Poznámka:
Z tvé reakce usuzuji, že nejsi schopen seriozní analýzy, práce s fakty, ani věcné argumentace, vyhýbáš se konkretice, provokativně se vydáváš za nějakého znalce buddhismu, který cíleně očerňuješ, šíříš dezinformace a očividně vystupuješ pod nickem in cognito, což je opravdu k smíchu, vzhledem k lexice a gramatickým chybám, které prozrazují tvoji skutečnou identitu.

Přidat nový příspěvek