Re: Re: žebyTrump alebo GP čítal Kráľovstvo krivých zrkadiel?

Jan Koňas | 22.04.2017

...v tom případě by vás mohl zajímat můj výklad "počtů raket", které proběhly tiskem:
..je fajn, že naši lidé ("pozorovatelka" a další) také odhadli cíle celé akce s Tomyho hafky podobně. Pjakin události dává "ruskou notu", sestřelením 36 Toma hafků se pochlubil, stejně jako informací, že vypuštěných jich mělo být vlastně 64 celkem.
...tím mi nabídl pohled z hladiny těch, keří vlastně oficiálně neexistují - dohled nad naším vývojem už převzaly entity rozvinutější technologicky i mentálně - což chápu jako jejich dohodu (mezi jejich negativní a vstřícnou skupinou).
A oni vědí, že pozemské skupiny globalistů i státního řízení stále "jedou" pod kabalou, tedy se znalostmi a předpoklady, které vycházejí ze samotných číslic = stupňů poznání.
Proto sledujme akci ze strany počtu raket, které doletěly a v jakém vztahu ty počty raket jsou řízené z vrstvy řízení MZ skupiny, propojené s Ruskem.
Víceméně nezáleží na skutečných počtech, ale na pořadí INFORMACÍ o těch, které prošly tiskem - protože přes media se řídí proměna řízení - a později i proměna psychiky lidí na tu skutečně lidskou, bez "zvířecí složky"...(viz můj text Noemova arche II, který pověsím na "nejsmeovce.eu").
64 raket představuje cíl, celek 6 + 4 = 10, jednotka je vždy symbolem člověka, zde ve funkci "Clintonovců" (Rotfellerů). Pořadí, jak se v tisku informace objevovaly, jsem zachytil tak, že z "60ti vypuštěných jedna za chvilku spadla". Co to znamenalo? Ve faktické rovině to, že Rusové jich 36 sestřelili. A v informačně kabalistickém výkladu to znamená, že 3+6=9, tedy Rusko má "přesah" - výhodu ve spojení s pozitivní skupinou MZ. Odpovědí kabalistů v tisku (od Rokfélera - chybovače) byla snaha o odchod ze sféry MZ řízení "se zachováním tváře", který lze vyjádřit vztahem "pětky" k "devítce", tedy počtem 59 vypuštěných raket.
Tímto číslicově mentálním proběhlo předání řízení ze zemské informační hladiny Féhlerů "nahoru" - a zároveň byla Rusku dána volnější "ruka" tím, že oni opravdu těch 36 raket sestřelili. Tím vlastně celá pro řízení potřebná informace končí, zbývá ale vysvětlit, jak je možné, že ta čísla raket "takhle zrovna vyšla"
.....
Vysvětlivku můžete najít v nedávné informaci o panice na lodi USA, kdy jí přestaly fungovat všechny řídící elektronické systémy. Připsané tiskem kvalitám a možnostem ruské stíhačky, která si poletovala okolo lodi. Opět jde o informační a fyzický výklad té akce. Skutečně tak proběhla, ale není jisté, do jaké míry piloti ruské stíhačky pouze věděli, že se jim nic nemůže stát - anebo opravu takovou technologii měli k použití.
Plyne z toho závěr v tom, že MZ skupiny vstřícné k lidem takovou technologii určitě mají - a mohou ji použít kdykoliv v rámci svého řízení událostí. Vstoupit do elektroniky navádění raket té či oné strany soupeřů je pak v jejich možnostech.
Z toho pak vysvítá, že počty raket, zveřejněných v médiích jsou vyložitelné v "obecné anebo vyšší" hladině řízení. A musí z nich být zřejmá zpráva pro Rusko i pro "chybovače", Rusové by opravdu měli sestřelit těch 36 "hafků". A vládci tisku si "naběhli na vidle", což by mělo vést k dalšímu podřezávání věrohodnosti tisku a tedy i jejich způsobu řízení.
Důvodem pro znectění důvěryhodnosti veřejných medií je nutnost občany dotlačit, aby si informace začali ověřovat z dalších zdrojů, aby se z oveček stali berany - aby každý měl svůj názor o co informačně opřít....
..v dalších minutách jednání Tillersona s Lavrovem - a následně s Putinem (včetně monitoringu k Trumpovi) víceméně potvrzuje můj odhad situace. projevila se i diplomacie Pjakina v tom, jak nechal prostor pro možnost mezi vystřelením ruských raket a zasažením cílů - tomahavků. Stále je vidět snaha nechat protivníkovi prostor k "uchování tváře" v téhle globální úrovni.
Z jeho slov "o dárku od USA" (pro vylepšení ruské protiraketové obrany) také vysvítá, že nešlo o pomoc ze strany MZ, že rusové stačili detekovat a zlikvidovat pouze 36 raket. To je ale podstatná informace, dokládá, že MZ zachovávají protokol o nezasahování do našich záležitostí, dokud se situace nestane kritickou i pro MZ, což je odpalování atomovek.
...pro mě bylo školou to, jak Pjakin podal vztah Jižní a Severní Koreje, jeho vhled do detailů plánu pro řízení světa je pro mě vždycky lákadlem. A jsem mu hodně vděčný za to školení...
Zároveň tato líheň budoucího "otroka" naprosto přesně odpovídá tomu, na co jsem přišel ze vztahu angličtiny k jazyku počítačů (viz ta "Archa"). Je dobré si uvědomit, že když mluvil o přesunu centra řízení do Číny, tak se jednalo o přesun "globálního prediktora", který tím dostává opět přesnější obsah. Je jím vždy JAZYK. A kdo si uvědomuje vnitřní propojenost angliččttiny s jazyky počítačů - tak může i pochopit "odskok" do Číny, která ve skutečnosti představuje jak cílovou destinaci "vývojového okruhu indoevropské civilizace", která zde začala a také zde končí. A další posun událostí by měl směřovat k rozhraní mezi západem a východem - tedy do českých zemí, kde kdysi proběhla úprava projektu "Síní Amenti" - vznik emočních přídavků k písmenům latinky, za kterou můžeme poděkovat Husovi a Komenskému.
..v té době asi také dozraje doba pro hlubší pochopení mých textů...
Na konci jeho odpovědí zaznělo i to, co jinými slovy doporučuju straně Pirátů. Oni ttaké nechápou zbytečnost institucí mezi člověkem, výrobou a výrobkem. dnes stačí vytvořit databáze profesí, znalostí a dovedností lidí, protože firmy, které dodávají materiál k výrobě - ty jej prodají každému - podle množstevního odběru. A vymyslet si výrobek, zjstit ceny materiálu, cílové skupiny pro prodej výrobků - to už je práce pro kohokoliv, kdo není blbej a ve škole se neflákal. Výmluvy na systém sice fungují, ale zas jen u těch blbějších. protože jinak by nemohli vznikat nové firmy - a ty vznikají - fejsbůka nevyjímaje - z nápadu a PÍLE lidí, kteří něco CHTĚJÍ dokázat.
...existují jiné čtyři základní síly, které najdete na mých stránkách - fungují obousměrně i na přeskáčku, ale každé pořadí vede k jiným výsledkům - podle morálky lidí, kteří si pořadí vyberou.

...omlouvám se za délku své reakce, její srozumitelnost také asi vyžaduje korekci pro ty, kdo "abecedu lidštiny" nepoužívají...

Přidat nový příspěvek