Re: Re: Re: Re: Re: Re: Suďte strom podle ovoce

Martin | 29.04.2017

Rusové samozřejmě umí i musí ukázat zuby. Horká válka mezi US a NATO a Ruskem v Sýrii dávno probíhá. Američané tam mají "Boots on The Ground..." Jen média o tom mlčí. Vzkaz od Medveděva byl dosti tvrdý. On je podpindosník, který ale často hraje roli velmi užitečného idiota.
A co se týče strašení. Čas od času si obě strany vyměňují vzkazy přes média. Před pár lety Rusové prohlásili, že další rozšiřování protiraketového deštníku je natolik ohrožující pro Rusko, že na to odpoví jadernými zbraněmi. Západní média si vůbec nevšimla. Žádná obvyklá hysterie. Vzkaz byl přijat... Tak to funguje.

Ad Alex a alternativa vůbec. Zaprvé nečtu bulvár a poslední co by mne zajímalo je soukromý život pana Jonese. A za druhé si myslím, že lepší jakákoli alternativa než žádná... Já s vámi Mariet v řadě věcí souhlasím. Přesto mne při čtení vašich příspěvků vždy napadne jedno. Tohle by měl zvednout George Soros jako formu inteligentního trollingu za účelem rozbití alternativy. Vím, že nejste troll, ale je na vašem svědomí a úvaze jestli tím co píšete nepomáháte druhé straně... Vy i já se nejspíš stejně dusíme tímto hnusným světem plným lží, násilí i lidského utrpení. Oba nejspíš chceme změnu i tvořit lepší svět. Alternativa ať je jakákoli víceméně působí v souladu s vektory vašich i mých cílů. Nestřílejme bezhlavě do vlastních řad.

Přidat nový příspěvek