Raw food

Paulo | 21.04.2017

Aj ked patrim medzi ľudí, ktorí zastavajú vegánsky, pri najmenšom bezmäsitý (kde to je fakt už ťažko spochibniteľné) spôsob stravovania, dokonca som otitulkoval videá o Ugolevovi, nemyslím si, že stravovanie konkrétne v tejto podobe je úplne správne, najmä počas celého roka (kto to vyskúšal, mi to zrejme potvrdí). Napr. takto vyradíte takmer všetky strukoviny, zemiaky, pri koreňových zelaninách zase niektoré živiny nespracujete...
Nedávno som o tom čítal krátky článok:
"Tzv. tráviaci oheň je u každého inej sily. U niekoho dispozične slabý, u niekoho (príliš)silný, podaktorí ho majú veľmi premenlivý (ako na hojdačke). Musíme si uvedomiť, že surová strava je z pohľadu energetiky silne chladivá, rečou čínskej medicíny jin-ová. Ak teda máte problém so zápalmi, váš organizmus je geneticky tendenciou skôr jangový = ľahko sa prehrieva, potrebujete dostatočným množstvom vlákniny "vypratať" črevo, tak tzv. RAW strava môže byť pre vás DOČASNE skutočne riešením.

Žiaľ mnohí ľudia však trpia v dnešnej dobe (popri skutočnosti, že časť populácie má genetickú tendenciu k slabému alebo premenlivému tráveniu) kvôli stresu, elektrosmogu, toxicite atď. tzv. "ochladením" tráviaceho ohňa, u ktorého ďalšie chladenie napr. výberom chladivej stravy je teda kontraindikáciou. Že prečo? Pretože pri slabom tráviacom ohni potrava len telom v lepšom prípade prejde, ale nevstrebe sa do optimálnej miery a postupne dochádza k podvýžive, slabej absorbcii nutrientov do tkanív a z toho titulu k vzniku nežiaducich telesných disharmónií."

Přidat nový příspěvek