Re: Ako pracuje globálny systém už od staroveku?

Nikdo | 19.04.2017

Dobře popsané jak GP utočí na mladou generaci. Sám si pamatují jak, když jsem byl mladší jsem byl zranitelný. Když jsem se ocitl v nějakém prostředí, podlehl atmosféře a dělal věci, které jsem si vlastně ani nepřál, naštěstí jsem se pak styděl a to mně ochránilo, abych do toho nezabředl. I ten útěk společnosti jsem zkoušel, ale tam jsem narazil na to, že vše je propojené. (Často se setkávám, že bytost jedná pod vlivem co kostrbatě označím "egregor nadměrné spotřeby". Sám nejednou jsem si koupil co vlastně nechci a s mnoha osobami jsem mluvil, kteří potvrdili, že se jim stává to samé)

Nevidím však žádný rozpor v pozorování autora článku. Popisuje dobře situaci v průběhu jeho života, pouze se nezabývá kořeny probíhajících procesů z hlediska vlivu GP. Trochu vhodnější by bylo začít: Autor dobře popisuje současnou situaci, pojďme si přiblížit a podrobně podívat jakým způsobem GP působí na mladou generaci.

Zajdu ještě hlouběji, vše děje nejlepším možným způsobem v rámci vše udržitelnosti a našeho rozvoje a GP je podřízený HNR. Morálka a etika poskytuje každému jedinci ochranu a možnosti k jeho rozvoji v rámci rozvoje celku (když morálka upadne spadneme do spáru/pod vliv GP). Například autorovi bych přál, aby ještě učil a uplatnil svoje bohaté a cenné zkušenosti (skutečným učitelem se člověk stává až okolo 75 se traduje v Číně).

Přidat nový příspěvek