Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fajn Paľo

jh | 18.04.2017

bol som cez sviatky prec, vidim, ze sa to tu troska "rozbehlo"..
v prvom rade, vratme sa este na zaciatok diskusie, kde som bol oznaceny za cloveka, ktory programuje, dalej, ze sa nedistancujem od majdany a krisku.

zacalo to cele tym, ze som tvrdil, ze sa odmietam zucastnit na nwo cipovani, ako zaciatku cipovania ako takeho, pretoze takto vnimam tento problem. chcel som to povodne cele obist tym, ze si vobec nevybavim prihlasenie do e-schranky, pretoze v zakone neboli ziadne sankcie. ake to prekvapenie, cez vikend hlavny it-ckar pelegriny ohlasil, ze spravil novelu e-governmentu a do novely zahrnul aj sankcie vo vyske 1000 az 25000 eur, podla toho, co si kto pri pouziti e-schranky zanedba. takze ja som upozornil na to, ze fico nas tlaci k muru, a pan pelegriny mi krasne zahral na smec. ziadne programovanie, ale predvidanie toho, co sa asi bude diat a ani to netrvalo dlho, ze ano.
este raz tu zopakujem, ze si nezelam zvrhnutie fica a jeho nahradenie exotmi z opozicie, nikdy som to ani netvrdil, povedal som evolucne, co znamena, vyhladovo do buducnosti. mozno je to len nepochopenim slovenskeho jazyka hox, ale ja som nepovedal, ze ho treba dat dole. to si si vytvoril v hlave sam. viete aky tento konkretny problem s e-schrankami ma nasledok? tu sa clovek musi rozhodnut, ci podpori cipovanie, alebo odide s firmou do prdele zo slovenska, cim zase len oslabi poziciu slovenska, pretoze ak si niekto mysli, ze okrem mna a mne podobnych tento stat niekto iny zivy, ako napr. nejake koncerny, tak sa myli. patrim k tym poctivym, ktorym nevadilo platit statu, pretoze aj ked sa tie peniaze rozkradali, tak su to stale len peniaze a nejde priamo o zivot. ale tu uz ide o zivot. je to o rozhodnuti, ci im to nechame prejst, ci si budu moct dovolit pokracovat dalej. pretoze pelegriny uz vyhlasil, ze e-schranky su "zatial" dobrovolne dostupne uz aj pre obcanov. netreba byt genius, kam to cele smeruje..

co sa tyka toho, co moze a nemoze urobit, ja narazam na to, ze ked si niekto taha za sebou gulu na nohe, tak asi nebude utekat tak rychlo ako ten, co ju tam nema, to da rozum. fico je samozrejme obmedzeny predpismi globalnej, europskej urovne, aj urovni chapania ludi, ktorym vladne, ale aj tym, ako vstupil do politiky! sam svojou hlupostou si uz na zaciatku vyhranil priestor, a nevedomky si pod sebou podpilil konar. je jasne, ze sa mu zle kona. preto to moje oznacenie, ze by bolo lepsie, keby ho niekto do buducna nahradil. teraz nema zmysel polemizovat, kto ho ma nahradit, len ja chcem do buducna podporit myslienku, ze tam ma byt niekto, kto bude moct jednat v sirsom zabere.

a) vojenskú politiku SR
nie je potrebne hned nakupovat techniku, je potrebne si hlavne ujasnit, co by slovensku prospelo do buducna. toto je planovanie, ktore prebieha mesiace/roky. je to potrebne podporit legislativou, az potom je mozne riesit veci dalej. a co sa robi dnes? postupuje sa podla zakonov z 50-tych rokov. takze v ramci tych 2% ktore akoze mame vyhodit na nakup vojenskej techniky by sa urcite dalo zacat aj s tymto. nic by to nestalo, len si veci zacat planovat. bohuzial, orientujeme sa vytvaranie nato-expertov, aj to len v urcenych oblastiach a na nakup srotu. mozno ani to by az tak nevadilo, ale je to cele absolutne mimo koncepciu.

b) akékoľvek genocídne prostriedky - alkohol, tabak, drogy, "lieky", očkovacie séra, kozmetiku s ropnými derivátmi, VF hudbu...GMO (tá opozícia Orbána je len také mlženie - vyššie spomínané deštrukčné faktory na genofond a psychotyp sú jasné a neskonale vyššej úrovne - GMO je prostriedok na dlhodobejší účinok na depopuláciu ľudstva, nie úplne overený, ktorý sa môže vymknúť spod kontroly a sám atrofovať..)."
v ramci genocidnych technologii ti poviem tak, ze napr. co sa tyka gmo, tak v pohode, nech sa pokusia to udrzat na jednom mieste, napr. v ramci piestan, kde sa to pestuje vo velkom, ale preco zaroven nepodporuje alternativu, teda eko pestovanie? bola vyzva na mladych farmarov, najskor sa na nu 2 roky cakalo, potom prisla, 3x sa totalne zmenili podmienky, velkost osevnej plochy, plodiny, proste vsetko mozne, potom ludia podalo 2000 projektov, museli okamzite podanim projektu zacat platit socialku + zdravotne poistenie (cca tusim 250 eur) a platia uz rok a pol, a uzavretie vyzvy nikde. tym, ze mali prachy len na 1000 projektov, tak teraz spekuluju, ze daju ludom len 30 000 namiesto slubovanych 50 000 (povodne mali ludia dostat 70 000!) a aj tak nejakych 600 ludi utrie hubu. ked sa pytali ludia v radiu, co s tymi, co nic nedostanu, ci dostanu aspon prachy za odvody spat, tak na to ti tajtrlici s ministerstva polnohospodarstva odpovedali, ze asi nie. podla vas, aj tu nieco nakukal uradnikom GP? podla mna to svedci o absolutnej nekompetencii..
dalsie veci nejdem tuna riesit, nie je cas, ani priestor

c) "Národnú" banku SR a finančné operácie na trhu s EURO, alebo inými menami?
nikto nic nespravi s eurom, naco aj. pozrite si knihu buducnost penazi, je potrebne vytvarat doplnkove meny, ktore pomozu udrzat socialny a zdravotny status quo do buducnosti. euro je kludne mozne nadalej pouzivat v medziobdobi, kym sa pride na nieco ine.

d) Môže vystúpiť a zrušiť masMédeu - TV, filmy, noviny, biblickú kultúru, falošnú vedu, náboženstvá atď.?
nie je potrebne ist proti sile. naco aj. staci, ked bude robit aspon to co robi. v tomto kontexte ma odo mna fico pochvalu, pretoze sa zaujimal o maticu, nedavno som pocul jeden rozhovor so spravcom matice a fico ma u mna jednotku s *. tu by som mozno radsej podporoval veci, ktore su pre nas dobre, ako pre narod, t.j. zameral by som sa na slovakov v srbsku, chorvatsku a inde, a ked uz teda potrebuje pracovnu silu, nech im da sancu. takto by sa budovala velka spolupatricnost do buducna. nech robi filmy o tom, ako si tam ludia ziju. nech podpori vsetko, co je pro slovenske.

e) Môže prepisovať históriu a povedať pravdu, ako to celé s ľudstvom bolo?
vzdy sa da najst cesticka, ako ludom co to sprostredkovat. urcite nie je mozn teraz vyhadzat celu zaprdenku SAVku, ale podporit drobnosti urcite ide.

f) Môže dať ľuďom komplexnú svetonázorovú metodológiu, aby sami pochopili kde je PRavDa??
sami hovorite, ze ksb nie je jedina pravda, ze kazdy moze inou cestou dospiet k schopnostiam, ako chapat veci ktore sa deju cloveku samemu, pripadne ako funguju veci na globalnej urovni. si tuna myslite, ze nejaky bezny clovek ma cas studovat tieto veci? svetonazorova metodologia nie je pre bezneho cloveka potrebna, ovela jednoduchsie je ukazat moralku, ist prikladom, poukazat pri roznych prilezitostiach, ako je treba postupovat. v zasade staci pochopit jednoduchy zakon pritazlivosti (vrana k vrane sada, clovek si pritahuje to, co sa vyzaruje) a zakon synchonicity, ale akcie/reakcie (nerob druhym to, co nechces aby robili tebe). sam sa tiez mylis v tom, ze je potrebne dat ludom nejaku metodologiu nie, nie je to potrebne. je to zase len barlicka, co tak radsej rovno pestovat priamu komunikaciu s bohom? podporit intuiciu. ono sa to deje automaticky, akonahle clovek zvysi skokovo svoju moralku a zbavi sa jedov! a samozrejme, nesedi na riti.

Přidat nový příspěvek