Trumpuv menévr: Make America Neocon Again

helena | 12.04.2017

Neuveriteľné, ako sa snažíte presviedčať, aký je Trump chudáčik obklopený zlom. On je to zlo ..... jeho nevybrali náhodou!

Trumpovho otca vytiahol Rockefeller (nem.diaspóra v USA+Rothschild) a teraz Donaldko spláca dlh a všetku tú hystériu riadia bratia Kochovci (Holanďania), majú v tom dlhoročné preverené skúsenosti.

Zo základne "Ruban Camp" - Jordánsko smeruje k Damašku 1.200 špeciálne vycvičených amerických vojakov. Tie nálety boli len dymovou clonou.

Vo Washingtone prebehol domáci prevrat a šéfuje trumpov zať celej zahraničnej politike, Jared Kushner.
Trump je len tajtrlík, ktorého možno čaká osud martýra. Aby to teátro excelentne zakončili, však Trump rád dramatizuje a rád sa pretŕča.

Splietate tu svoje múdrosti nemúdrosti, už som napísala, nie ste o nič lepší, ako tie oficiálne média, prekombinujete i tie najjednoduchšie veci.
Tie oficiálne média zohrali dokonale oblbovaciu hru o zlom Trumpovi.

Ešte šťastie, že nemáte širší dosah na formovanie ver.mienky, bola by to katastrofa.

Občas som sem zašla, našla som tu celkom slušné informácie, hoci už dnes pochybujem, či boli správne. Už sa mi nežiada, tak si tu naďalej splietajte tie svoje fantasmagórie o chudáčikovi Trumpíčkovi.

A na záver.
Existuje len jedna globálna vláda a tie všetky štátne sú jej podriadené, občas sa vymknú z pod kontroly. Však i medzi tými glob.vládnucimi sú rozpory, tak si to riešia na úkor nás.

Přidat nový příspěvek