Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A?

Lux | 11.04.2017

Ahoj Lexa,

pre niekoho gulášek, pre niekoho dortíček...☺

Marxistická demagógia? Niečo aj vieš o marxizme Lexa, či len dehonestujúca nálepka oponenta, aby si skúsil mať nad ním nejakú diskusnú "prevahu"?
Hlúposť a neznalosť, aj podľa dnešného zdefomovaného otrokárskeho "práva", však neospravedlňuje, ani pred Najvyšším, tak sú totiž nastavené objektívne zákony Vesmíru, či UniVersa...pokús sa to správne interpretovať, lebo ti to osobne len škodí, a to priamo úmerne počtu čitateľov!
Ostatne, ak si vôbec uvedomuješ svoju osobnú zodpovednosť za objektívnu informovanosť okolia (alebo poskytovanie správnych obrazov). Prečo majú mnohí herci, speváci a iní umelci používaní asociálnymi inžiniermi v zákulisí také tragické óSudy?
Pokús sa nad tým hlbšie zamyslieť, prečo je tomu tak.

V rámci dialektickej komunikácie, by som ti vlastne ani nemal odpovedať, lebo negatívne emócie, ktorými oplývaš v príspevku - "vyhučia" do stratena - priestoru (nemal by som im dať svoju myšlienkovú energiu a ony sa v noosfére rozplynú bez negatívneho efektu, keďže nemajú energetickú podporu), ale tentokrát som urobil výnimku.
Si spokojný, žes mu to nandal?...☺

BohuŽiaľ Lexa - si proste nepoučiteľný a stále dosť zacyklený na "svoju pravdu" (ktorú ti niekto nevedomky podstrčil"), ako je to žiaľ u drvivej väčšiny vcelku dobromyseľných ľudkov na planéte Zem..

Učiť sa, učiť sa, učiť sa!
Ale zdravo sedliacky všetko prehodnocovať..

Přidat nový příspěvek