Re: Odpověď pro Otazníka

Hox | 04.04.2017

Pokud nepřestaneš znepříjemňovat ostatním zde život, a mě obírat o čas a energii svojí posedlostí v tapetování, obávám se že to pro tebe může mít nepříjemné "mystické" důsledky, a jelikož nechci, aby se ti něco špatného stalo, píšu tenhle příspěvek. Jinými slovy, pokud tvoje činnost zde, která mě vyčerpává a obírá o čas, překročí únosnou mez v ohledu na moje možnosti a nutnost věnování energie na jiné otázky, obávám se že to Vesmír může vyřešit tak, abys tu psát přestal (z důvodů nějakých vzniklých okolností, které si nedovedu představit a ani nad tím nechci uvažovat), aby od tebe měli pokoj všichni, kteří si přejí zde diskutovat v konstruktivní atmosféře.
Pokud si přeješ normálně diskutovat na témata, která mají vztah k tématům stránek, jsi vítán, v opačném případě nejsi vítán a informace výše je pro tvoje zamyšlení. Taky by bylo dobré vzít navědomí, že když jsem ti explicitně poukázal na možné souvislosti tvého působení zde, které má vědomě negativní záměry (tapetování), mění to pro tebe situaci v tom smyslu, že pokud bylo dosud Shora něco tolerováno z důvodů tvojí nevědomosti možných souvislostí, pak nadále už to tolerováno Shora být nemusí.

Přidat nový příspěvek