Re: dôležitá literatùra

Jachym | 05.04.2017

Pro: renáta

Když člověk takto může psát, to je hej...., nic zvláštního se vlastně ani neděje. Osobně nemohu přijít na jméno ani katolíkům, ani ortodoxním. Nevadí mi dokonce ani vyznávající judaizmus nebo islám. Vadí mi namyšlení a domýšlivý pitomci přítomní všude možně. Bohužel v křesťanství docházím k názoru, že chyba je v jejich samotném systému a .... to nemám nic proti dobrým a poctivým věřícím-křesťanům. Kvůli pitomcům jsem se ostatně vykašlal na diskuzní fóra na tzv. alternativních webech a nelituji toho (zbytečně vynaložená energie), starám se teď hlavně sám o sebe a nestydím se za to :-). Teď k podstatě věci, co chci vlastně zde povědět. (Teď potřebuji akutně udělat nějakou práci a místo toho píši do diskuze na netu....)

Bylo, nebylo...kdysi dávno byl jeden člověk, který usiloval o poznání smyslu života. Zapomenul přitom na věc, že smyslem života je se radovat ve vlastním žití z toho dobrého a teprve pak pro radost může tu a tam někomu pomáhat (a mít z toho vedle případného výdělku také radost). Radost z života není skryta v "duchařinách", ale ani v náboženství - ta se nachází v životě samotném. Náboženství (je-li dobré) může plnit funkci takové berle nebo skořápky, do které si dobrá duše dá nějaký dobrý obsah, ale k cíli života vlastně ani nevede.....

Katolíky i pravoslavné jsem bohužel poznal jako MAFII, která má sice mezi s sebou věroučné spory, ale ve skutečnosti tam vlastně ani žádné spory nejsou.....Jsem bylinkář, ano a díky katolíkům už pár let vím, že začalo nové tažení proti bylinkářům a zasvěcencům "staré tradice". Jim nevadí zasvěcenci REIKy, jim nevadí různé vědmy a satanizmus, protože oni jsou druhou stranou JEJICH MINCE. I při čarodějnických procesech v Rusku a v českých zemích většinou uctívači skutečného Zla zůstávali bez postihu a perzekuce. VŽDY byla likvidována konkurence. Mám zpětnou vazbu, že ohledně mě šel dotaz k dalšímu postupu údajně až do Vatikánu. Že bych byl tak důležitá osoba? Tomu se mi nechce věřit, ale někdo ze mě asi udělal ve své bujné fantazii něco co nejsem a ani nikdy nebyl. Nejspíše to byl nějaký debil.... NU, bylo mi vyhrožováno, že už prý žádnou práci neseženu a budu trpět...to mi vyřizoval jakýsi podivný polský kněz někde ve Štěchovicích. Církev jako taková po většině už neplní svou sociální funkci - je to spolek zákulisních intrikánů a podvodníků (černá magie, pomluvy, drby, které údajně inspiroval duch svatý, či nějaká "autorita", podvodná nauka a podvodné restituce). Ten spolek má bohužel poměrně velkou moc. Odumřelo ve mě náboženství, obecně odumřelo a zůstala přirozená duchovnost, která jest běžným a normálním životem. Odřekl jsem se svého křesťanství, včetně křtu a již nejsem křesťanem (bez tak mi to bylo někým vsugerováno), žádám, aby to bylo vzato na vědomí a aby určití jedinci mi už dali svatý pokoj.....(P.S.: "Vracet se už nechci."....tj. Jinak bych musel z toho všeho zvracet, sbohem! A ani pompa s údajnými svátostmi v kostele by to nezachránili.)

O jednu ovečku méně nebo více? Co na tom. Už jim tam do chřtánu lezou další, kteří něco hledají a neví vlastně ani co. Když se k tomu přidají i psychické problémy, tak vznikají z toho magoři, kteří jsou "zavilými křesťany nebo vstoupí rovnou do Daeše" - bombový nebo jiný násilný útok nemůže udělat duševně normální jedinec - nemůže. Z toho člověka se napřed stane cvok a potom teprve je schopen tohle dělat.

Přeji Vám i dalším dobrým lidem hodně zdraví a pohody. Jdu po tomhle psaní zase dělat něco užitečného pro sebe i pro druhé.

Srdečně zdraví Jáchym
pavel.jachym@atlas.cz

Přidat nový příspěvek