Re: Re: Pryč od západních "partnerů" a kult Jehova

Nikdo | 03.04.2017

Tohle nás, ale rozdělí. V případě Německých židů, kterým se povedlo zapojit do národa, tak těm to pěkně osolili a tím si GP ten nástroj pěkně nabrousil. Teď mají skvělý důvod pro židy nás nenávidět (což se již děje děti vozí v autobusech a promítají jim holokaust - byl o tom článek).

Ideální by bylo židy přemluvit přejít na naší stranu proti GP. Bylo pár pěkných příběhu jak si zdánlivě nesmiřitelní nepřátele počkali na "rozeštvávače" a když to prohlédli dokázali překonat vlastní nenávist a spojit se proti příčině.

Musím říci, že pochopení a porozumění dokáže zlomit odpor. Po přečtení "Města zaslíbených" od autorů bratři Strugačtí v nich vidím někoho, tedy alespoň v těch lepších z nich, kdo hledá ven cestu z pouště, je tam i klíč - život v rodině (viz výše v Německu to zablokovali) , která je součástí národa na území, kde žijí. Nejdříve by měl být žid Čechem, když žije v Čechách a až pak židem, jako varianta různorodosti. A rozhodně by neměli nikde zakládat svoje komunity. To platí i pro Romy, už se někteří dříve (ale v malém množství) i začlenili, ale zase je nahnali do "ghet". Rozpustit se v národech světa místo se je snažit zotročit. Zemi, myšleno půdu a území má spravovat ten, kdo na ní žije a ne být cizím nevolníkem a otrokem (což židé jsou aniž si to uvědomují - otroci drábové, ale pořád otroci a navíc s tím, že je ostatní otroci nesnáší). To platí i pro migranty, může sem někdo přijít založit rodinu na naše území, když je skutečná láska nelze tomu zabránit, ale musí se stát Čechem (jako Češi, kteří žili na indiánském území a stali se indiány, přijali jejich způsob života a kulturu a bojovali za ní).

Přidat nový příspěvek