Re: prvotní informace

los/sol | 02.04.2017

Civilizace se v současnosti nachází na rozhraní/rozcestí.
Pro otázku: "Zda se všichni lidé Země obecně shodneme teorií a neoddělitelnou praxí" existuje odpověď "Ano" [Pozor NWO :)) ]
Proč nemá význam se zabývat a nimrat komplexem: "Proč se neshodneme?" Z mého pohledu se jedná o myšlenkové "Plevy"

Myšlenková zrna jsou ta, která jsou dokázána SKUTKY, které tady byly od VĚKy VĚKů.
"Ty mě nerozumíš, ty to nechápeš!" jsou myšlenkové PLEVY.
Vytěsňovat "Plevy" Korán: "Rozlišení"
Pro další otázku: "Rozsype se celý současný systém, založený na "Vy pracujete, my z toho máme", když většina/menšina uvidí plevy? Odpověď je "ANO"
"Teorie PEVNĚ SVÁZANÁ s praxí" se také nazývá - "Nastudoval a osvojil (praxí)"
Co je mi teorie bez praxe? Na co mám pluh bez pole?
V případě, že mám pluh a nemám pole, jsem pleva já!
Pole rozhodně nebude pleva! Na tom se také shodneme.
Máme ovocný sad, rajskou zahradu, a vedle parkoviště s tisícovku nových nablýskaných aut s metalízou a hned vedle otevřenou lagunu s kyselinou sírovou, dehty a sádrou, dál je skládka pneumatik a část hoří. Všichni to vidíme! Máme smetiště za městy i tohle vidíme a cítíme. Co je pleva a co zrno?
A když jsme to rozlišili teorií, kde je praxe, tedy nastudoval a osvojil? Když osvojil jedná přec!
Včera jsem si vážil v obchodě schválně celý produkt:
Kopr 30 gramů v plastové krabičce a plastovém obalu. Dám na váhu celkem 50 gramů. Takže my naše hlavičky dovedeme vyrobit ke každému gramu rostliny gram plastu.
Aha? O čem se bavíme? Co je tady zrno a co je pleva?
I na tom se shodneme. A kde je tedy praxe? Nemáme ruce?
Takže o čem je řeč?
Každý den, dnes a denně být v Rozlišení, co je zrno a co pleva?, když vy pracujete a my z toho máme, atd. má pokračovat jak dlouho?
Jak říká Veličko: "Nastudoval, ano? Dobře moloděc!"
A jeho druhá otázka "A osvojil?" bez odpovědi
Vypadá to, že už jen ten "malý" krůček, ne? ))

Přidat nový příspěvek