Re: Re: Klíčový pojem bez adekvátní představy o něm ?

Otazník | 25.03.2017

Přemýšlím jak lze Vaše poznatky prakticky zužitkovat. Stále mi vychází, že v současné situace je nejefektivnější cesta rozvoj vlastních schopností. Mesiáše skutečně nemám v programu, skupina podobně smýšlejících už znamená kolektivní řízení, což řekl bych je výhodné v situaci má kolektiv nějaký pragmatický cíl - potom se uplatní ta dělba práce. Ale chce-li jeden skutečně získat vlastní a reálné zkušenost s řekněme tou noosférou, napojit se na tento bionet a praxí ověřit teorii, potom to nevidím než na víceméně osamocenou cestu, šperkovanou nápovědou podobnou třeba i těmto diskusím. V praxi pak půjde zřejmě zejména o to, dostat se k těm správným Informacím a následně je umět použít. Alternativa pak je asi i v tom přirozením tandemu, ale to už je jiná cesta, která není alespoň pro mne příliš vhodná. Asi chápete o co mi jde. Jeden by nemusel hned mentálně cestovat a komunikovat s bůhví čím či kým, pro začátek by stačilo umět dělat něco prokazatelného a verifikovatelného se zdravím, stárnutím, svým i blízkých Umět si reálně poradit tam, kde je současná věda v koncích. Mé okolí vidí řešení v rozvoji technologií, ale zde osobně souhlasím s tím, že technologie odvádějí pozornost právě od rozvoje vlastních schopností a jsou tak víc pastí než řešením. Říkáte, že DVTR je vhodné chápat jakoby interface k bionetu, přemýšlím nad tímto příměrem a ve svém vektoru cílů si kladu schopnost se něj napojit na příčky s vysokou prioritou, takže jsem rád za každou nápovědu. Věřím že budeme moct postupně dál pokračovat v tomto tématu. Zatím díky za Vaši spoluúčast.

Přidat nový příspěvek