Re: Re: Diskusní názory k technice oslepení Šavola:

los/sol | 21.03.2017

Děkuji za reakci.
Článek: "Koho potkal Šavol.....", je například: "matriční okno" jedné relígie. Podobně by bylo v koránickém islámu "Koho potkal Mohamed..." Hinduismu: "Koho potkal Arjuna..." nebo dalších religiích Budhismu, Satanismu, atd. Učení religiózní se v mnohém podobá a má stejnou strukturu, jako by to před konečným tiskem schvaloval jeden a týž učitel (Centum religií "vládnoucí dynastie")
Včera jsem se cca hodinu bavil se studentem filozofické fakulty, který, spolu s dalšími čtyřmi (měli na sobě oranžovou sutnu a s namalovanou zlatou šipku na čele směřující k nosu), a agitovali - naháněli, kolemjdoucí k učení "Krisny".
Zhruba před týdnem mi další studentka filozofické fakulty vyprávěla, velmi sebevědomě, o religii Satanismu, kterou probírali ve škole a jí učarovala v tom smyslu, že posiluje osobnost a je tedy podle ní naprosto správnou vírou.
Takže jak teda z tohoto myšlenkového chaosu?
Ještě jeden příklad:
Když jsem byl postihnut virusem v mém PC, volal jsem na pomoc profesionála. Říkám mu, co jsem dělal a na co kliknul. Dal to dokupy za minutu. A on že se tam podívá na ty stránky. Já říkal, to nedělej je tam virus! On na to: "Já se toho nebojím"
Podíval se, opět blok virusem a poté jej zase zlikvidoval.
Je psaná jakákoli relígie jako virus? Podle mnohých projevů lidí se tak chová.
Jenže tyto relígie nelze smáznout jen tak.
Co tedy zbývá jiného, než se infiltrovat a začít "jako mluvit jejich jazykem"
>Proč studovat porovnávací věrouku a porovnávací satanismus<
Vládnoucí >korporátní satanismus< EU, nenávidící člověka,
nařídil migrace a stěhování a přísun dalších relígií.
O >korporátním satanismu< by byl skvělý článek :)
Historie osidlování a přesídlování se opakuje = vládnoucí dynastie jedná šablonovitě = konečná likvidace původních již nevyhovujících kultur.
Přísun a promíchání relígií poslouží k nárůstu chaosu = 1. - 3. stupeň řízení.
>>NWO<<
V jednom týdnu jsme my všichni schopni se bavit s Hinduistou, Islamistou, Křesťanem, Satanistou,.... Každý v míře svého chápání (jsem popsal výše) a zřejmě se nedomluví.
Ale pak stejně nakonec musí tito všichni nalézt životu odpovídající řešení.
>>Vyšší levl<<
Jednat proti šíření chaosu si, podle mého názoru, žádá vědění mnoha relígií = >všereligiózní vědění<, pak se nemusíme bát přistoupit k té či oné diskuzi a vybruslit z toho jako to uděla můj známý PC machr = "Já se toho nebojím"

Přidat nový příspěvek