Re: Diskusní názory k technice oslepení Šavola:

udo | 21.03.2017

šavle Sanhedrimu ze staré farizejské rodiny.
Zakladateľ tzv. pavliánskej teológie (štandardnizovaný religionistický termín), postupne pretlačenej do pôvodného kresťanstva, postavenej na doktŕine ukrižovania a zmŕtvychvstania Krista.

Model prevziaty a behom predchádzajúcich stáročí a tisícročí odskúšaný na ďalších kultoch božieho syna, zbožštených ľuďoch, umučených a zmŕtvychvstalých, nad čím doslovne stádu zostáva rozum stáť, čím nastáva čas ich podvedomie programovať.
OSIRIS, MITRA, neskôr SERAPIS, atď..

T.j., po paralyzácii štandardných bezpečnostných mechanizmov psychicky zdravého jedinca, zablokovanie vedomia absurditou (ktorej ak neveríš, do pekla pôjdeš, alebo ťa zabijeme), podobne, ako "panna syna porodila" (ISIS)..

ďalej spolu s absurdnou myšlienkovou konštrukciou starý odskúšaný psychologický trik vyvolanie previnenia obete agresie
(tisícročia vytestované psychoformulky, motlidby, piesne na detailné riadenie a vybičovanie emócii, kolektívno-psychické projekčné melódie chórové, dialógové - kňaz vs. publikum..otroci boží..atď. hlavne zo starého Egypta často doslovne i do noty prevzaté)
..
1. Po chvíľke mlčania všetci spoločne vyznajú svoje viny:
Vyznávam všemohúcemu Bohu
i vám, bratia a sestry,
že som veľa zhrešil
myšlienkami, slovami, skutkami
a zanedbávaním dobrého.
Pri nasledujúcich slovách sa bijú v prsia:
Moja vina, moja vina, moja preveľká vina.
Pokračujú:
Preto prosím blahoslavenú Máriu, vždy Pannu,
všetkých anjelov a svätých,
i vás, bratia a sestry,
modlite sa za mňa k Pánu Bohu nášmu.
Nasleduje absolúcia predsedajúceho:
Nech sa zmiluje nad nami všemohúci Boh,
nech nám hriechy odpustí a privedie nás do života večného.
Ľud odpovie:
Amen
(Amen, Amon, Amun, Jmn = skrytý..rovnaká čiapka a nie nepodobné žezlo ako Pontifex Maximus Jupiterov, Solov a neskôr pseudokresťanský)

Od vekov kňazi vládli staroveku, nie faraóni a králi. Tí boli len ich p-Rezidenti (kto sa kňazom postavil, ochorel, mal nehodu..v "spontánnom" povstaní i deti jeho, dynastia exmplárne vymrela)..v Egypte taktiež 80-90% ekonomiky ovládali priamo chrámy-kňazi, ako baAnkhy, detto v Mezopotámii i inde..viď starý zaužívaný sociologický pojem ohľadom oikoNomos zriadenia staroveku - chrámové hospodárstvo.

Kňazi sa až za Ríma z "aug(u)ruov" (predtým Herauspicov) v poradcov cisára zmenili, čo doteraz trvá..akurát oni dnes poradcov (dozorcov nad politikmi) delegujú a sami nimi nie sú
A kňazi skúsenosťami tisícročí (nie voľajaká blbá dynastia) riešili prastarý problém pyramídy..asociálnej spoločenskej "hry":
"Ako previesť otroctvo z úrovne vedomia na úroveň pod-vedomia"
..automatizmu, zlo-zvyku..pre nich želaného
..áno i účtovné dôvody, náklady na dozorcov, atď..

Najlepšie pomocou zneužitia "pudu" prastarého,
keď Človeka vždy k Moci vyššej, Bohu podvedomie ťahávalo.
Čo tak podstrčiť tam svojho..svojou kontrolovaný obraz Boha falošný..na to nedošli kňazi morálne padlí len v Egypte, na Blízkom východe, ale i v Indii, Amerike, atď.

A keď sa ovce nebránia, akože ich nestrihať.
Ak sa predsa len záchranca ich objaví,
samým ovciam neháme ho exemplárne rozdupať..
..a z jeho slov opak zrobíme..

No dnes už jelitá nepotrebujú otrokov, bo majú robotov.
Čo dnes teda zo stádom??
Hneď vyrezať a či len medzigeneračne dobytok priškrcovať p-otravovať, žabu kolektívnu variť pomaly?

Vnútro(j)elitný kocenzus..konsenzus
= sprisahanie proti ľudstvu a proti Bohu?:
"Herci (politici) vykrikujú a baAnkhy sa robia, že počúvajú."
V skutočnosti je všetko naopak..v zakliatej krajine krivých zrkadiel Polnočného kráľovstva otca pyšnej princezny..

Na záver Cicero na tému:
"Mirari se, quod non rideret haruspex, haruspicem cum vidisset" (Čudné mi je, že sa kňaz nesmeje, keď druhého zbadá..)
Zdravo mysliaci kňaz..nad celým obrovským podvodom

Druhá vec však je, v chápaní o nejakú tú úroveň ďalej,
že každý zdravý človek, by sa kňazom, Človekom snažiť mal byť.
(Druhým pomáhať, svet zlepšovať..čo dnešní psychiatrickí pseudokňazi, Ježišov..spasiteľský syndróm volajú..a čo by mala byť naopak celospoločenská norma kultúry myslenia)
Kňaz..Kniež-a
no samozrejme nie v pseudokresťanskom zmysle

Přidat nový příspěvek