Re: Re: Re: nie tak zhurta

udo | 20.03.2017

Stále podsúvaš ľuďom to, čo nepovedali.
Zase vyrezávaš z kontextu, prevraciaš,
upravuješ podľa svojich(?) potrieb.

Znova: Čo, kto ťa vlastne vedie?
Vieme, že "cirkev" mala takmer absolútnu bezkonkurenčnú moc vyše tisíc rokov. V realite prakticky i nad tzv. feudálmi, cisármi..
Aké je ovocie "cirkvi"..ako sa vyvíjala spoločnosť posledných vyše 1500 rokov? Tažko..Lebo Ľudia sa azda rodia zlí?
Nie, to tu niekto svoje "chyby" riadenia bohapusto na obete zvaľuje.

Komu cirkev po ovocí slúži, pre koho ovce paralyzuje, na to "potom" (po smrti, odkiaľ sa ťažko niekto ex post s varovaním o pozemskom ideokoncentráku vráti) sústreďuje? Pre seba?
Asi ani tak celkom nie. Kto ju stvoril, tú oficiálnu?
Boh asi ťažko! a Ježiš?
"cirkev" dnes predsa zosobňuje podstatou všetko to,
proti čomu chudák dobrák Ježiš bojoval!!
Len vtedy to bola zvrátená forma judaizmu,
dnes kresťanstva.

I tak projektanti najprv drábov, potom nevoľníkov mentálnych vytvorili a následne v Nicae prepojili, spečatili.
Vieš inak Július, ako sa na to "prišlo", že Jeźiš je Boh, zmŕtvychvstalý a´la Osiris, Mitra, atď?
MAsovým vrahom Konštantínom (presnejšie jeho poradcami) boli zástupcovia z jemu poslušných cirkví povyberaní a o návrhu Ježišoveho Božstva sa HLASOVALO. Ako v parlamente.

A hlasovali poslušne. Ak ma pamäť neklame tak z 220 ich hlasovalo 218 za a 2 sa zdržali hlasovania.. Neviem ako ty, ale ja osobne (a nie len ja) si nemyslím, že o takej veci, ako "božstve" niekoho, nemožno hlasovať v parlamente. Ibaže by sme boli v Kocúrkove, Murkove..ach tí Murkovia..Kocúrikovia z rozprávok tlstí..

..
Áno, dnes sa "dedičný hriech" v korporátnej sfére volá "osobné zlyhanie".
Každopádne nikdy nie zlyhanie manažmentu, či majiteľa..systému.
Ovca je sprostá a je to jej problém.
Ano, v tom majú z časti tí tvoji sociopatickí m´amonotrockí murkovia žiaľ tak trochu pravdu. Viktimológia..

Objektivita, snaha o ňu je ti ukradnutá.
Meleš si svoje a čuduješ sa, že aj najkľudnejší na teba reagujú agresívne. Bezbrehá, bezMierna zle skrývaná arogancia.
Dal som ti zrkadlo. I svojim správaním.
Opakujem:
Komu podvedome slúžiš, keď v každom slobodomurára, žida, new age, NWO vidíš?

RKC bola zvrátená dávno pred II.Vatikánskym a začalo to koncilom Nicejským.
A nie, netvrdím, že v cirkvi nie je aj mnoho, mnoho dobrého,
čoho by preveľmi škoda bola, keby sa nám úplne rozsypala
a nie do skutočnej cirkvi, zboru transformovala

Pár pozitívnych vecí, nápadov som si ale aj od teba zobral.
Za to dik.

I tak som zase protodialektiku i od konca použil..

u.

Přidat nový příspěvek